Zaloguj się | Rejestracja

Nowe alkomaty dla policjantów z Mierzyna

środa, 04 maja 2022 r., godz. 09:18  |  Wersja do druku

Komisariat Policji w Mierzynie został wyposażony w nowe urządzenia do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Zakup alkomatów sfinansowany został przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrej.W połowie kwietnia funkcjonariusze z Mierzyna otrzymali prezent w postaci 3 przenośnych urządzeń do pomiaru stanu trzeźwości, jednej bazy stacjonarnej wraz z alkomatem oraz 40 szt. drag testów. Zakup sfinansowany został przez Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrej.

Jeden z alkomatów marki iBlow wraz z instrukcją trafił do poczekalni w Komisariacie Policji w Mierzynie. Dzięki urządzeniu mieszkańcy będą mogli sprawdzić swoją trzeźwość. Nowy alkomat różni się od poprzedniego tym, że pokaże przede wszystkim ilość alkoholu w wydychanym powietrzu. Pozostałe 3 urządzenia trafiły na wyposażenie patroli.

Otrzymany sprzęt usprawni codzienną służbę policjantów i ułatwi wykonanie samodzielnego badania w mierzyńskim komisariacie.

Źródło: sierż. sztab. Anna Kaźmierczak

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama