Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 20 września 2018 r., godz. 16:30  |  przeczytaj więcej
Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 13:00. Dziesiąta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu.
czwartek, 20 września 2018 r., godz. 09:05  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 20 września Rada Gminy Dobra podjęła uchwałę w sprawie zawarcia porozumienia z Gminą Miasto Szczecin dotyczącego bezpłatnych przejazdów dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych zamieszkałych na terenie gminy Dobra. Teraz wójt Teresa Dera w imieniu gminy podpisze stosowne porozumienie i od 1 października wszyscy uczniowie z gminy Dobra będą bezpłatnie korzystać z komunikacji autobusowej.
środa, 19 września 2018 r., godz. 17:04  |  przeczytaj więcej
Urząd Gminy Dobra rozpoczął przygotowania do inwestycji obejmującej przebudowę odcinka ulicy Spiskiej, znajdującego się na terenie Mierzyna. Prace wykonane zostaną w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.
środa, 19 września 2018 r., godz. 10:10  |  przeczytaj więcej
We wtorek, 18 września w Urzędzie Gminy Dobra podpisane zostało porozumienie dotyczące warunkowego włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.
wtorek, 18 września 2018 r., godz. 18:21  |  przeczytaj więcej
Zakończył się przetarg na wykonawcę przebudowy ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowlane BIS Sp. z o.o. ze Szczecina. W ramach inwestycji przebudowany zostanie 1,5-kilometrowy odcinek drogi, od skrzyżowania z ul. Górną w Bezrzeczu do skrzyżowania z ulicą Folwarczną. Powstanie nowa nawierzchnia, chodnik i oświetlenie drogi.
wtorek, 18 września 2018 r., godz. 10:22  |  przeczytaj więcej
Ogłoszony został przetarg na inżyniera kontraktu dla budowy torowiska do nowej pętli tramwajowej Mierzyn. Inżynier kontraktu będzie koordynował i nadzorował budowę. Inwestycja zakłada przebudowę trasy tramwajowej na odcinku od Ronda Gierosa do ul. Kwiatowej z dobudową drugiego toru oraz budowę nowego odcinka torowiska dwutorowego od ul. Kwiatowej do nowoprojektowanej pętli Mierzyn.
poniedziałek, 17 września 2018 r., godz. 17:02  |  przeczytaj więcej
Grzepnica, Buk, Mierzyn, a później Dołuje, Stolec i Skarbimierzyce - tak przedstawia się tablica wyników 3. Sportowego Turnieju Sołectw Gminy Dobra. Wyniki nie są jednak najważniejsze, a dobra, sportowa zabawa. Podczas sobotniego turnieju, który odbył się na Mierzyniance, wszyscy zawodnicy świetnie się bawili.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama