Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

niedziela, 27 maja 2018 r., godz. 17:28  |  przeczytaj więcej
W piątek, 25 maja odbyło się oficjalne przekazanie lekkiego samochodu specjalistycznego dla OSP Dobra. Nowy pojazd ma przede wszystkim zwiększyć mobilność strażaków podczas prowadzonych akcji ratowniczych. Auto zostało zakupione w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.
niedziela, 27 maja 2018 r., godz. 09:03  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 26 maja na terenie sportowo-rekreacyjnym w Dobrej odbył się Transgraniczny Piknik Różowej Wstążki. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: profilaktyczne badania mammograficzne, konsultacje lekarskie, były też dmuchańce dla dzieci, konkursy z nagrodami, licytacja i loteria fantowa, różowa strefa relaksu i różowy tort.
piątek, 25 maja 2018 r., godz. 14:25  |  przeczytaj więcej
Ruszyły zapisy do nowego przedszkola i żłobka "Słoneczny Sad". Nowa placówka edukacyjna dla najmłodszych dzieci powstała w Dołujach. W żłobku będą prowadzone 2 grupy dzieci w wieku 1+, a w przedszkolu w wieku 2,5+ (również 2 grupy). Placówka rusza już od 1 września 2018 r.
piątek, 25 maja 2018 r., godz. 08:42  |  przeczytaj więcej
Młodzi aktorzy z Teatrzyku Fioretti z Dobrej wystąpili na scenie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. We wtorek, 22 maja zaprezentowali dwa przedstawienia komediowe: "Szkołę żon" wg. Moliera oraz "Kandydatki na żonę", na podstawie fragmentów scenariusza A. Dembończyka.
czwartek, 24 maja 2018 r., godz. 18:12  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 27 maja na terenach sportowo-rekreacyjnych w Mierzynie i Dobrej odbędą się festyny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców gminy. Festyn w Mierzynie rozpocznie się o godz. 10, a w Dobrej o godz. 13. Serdecznie zapraszamy!
czwartek, 24 maja 2018 r., godz. 12:54  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 26 maja na terenie sportowo-rekreacyjnym w Dobrej odbędzie się Transgraniczny Piknik Różowej Wstążki. Organizatorzy zapewniają, że będzie zdrowo, sportowo, ale też radośnie, muzycznie, artystycznie i smacznie. Imprezę poprowadzą: Joanna Osińska i Dariusz Baranik. Początek pikniku o godz. 13:00.
czwartek, 24 maja 2018 r., godz. 06:43  |  przeczytaj więcej
W piątek, 25 maja odbędzie się oficjalne przekazanie lekkiego samochodu specjalistycznego dla OSP Dobra. Pojazd został zakupiony w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 19:00 na terenie remizy w Dobrej.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama