Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 27 czerwca 2022 r., godz. 15:43  |  przeczytaj więcej
Sołectwo Dołuje znalazło się w gronie laureatów 6. edycji konkursu "Granty sołeckie" zorganizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Celem konkursu jest wyróżnienie sołectw podejmujących wartościowe inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności.
poniedziałek, 27 czerwca 2022 r., godz. 11:43  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 26 czerwca w Bezrzeczu odbył się Jubileuszowy X Bieg Świętojański. Dorośli pokonali dystans 2 km, a dzieci 300 m i 500 m. Fantastyczną zabawę zapewnili LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze". Imprezę wspierał też sołtys Bezrzecza.
niedziela, 26 czerwca 2022 r., godz. 11:17  |  przeczytaj więcej
W sobotę wieczorem na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu grupa nastolatków uratowała życie mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo. Młodzi bohaterowie zapobiegli tragedii i wezwali pomoc. To czyn zasługujący na najwyższą pochwałę.
piątek, 24 czerwca 2022 r., godz. 15:18  |  przeczytaj więcej
Szkoła tańca Good Dance Academy z gminy Dobra zakończyła sezon taneczny 2021/22. Z tej okazji w czwartek, 23 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyła się uroczystość z udziałem młodych tancerzy i rodziców.
piątek, 24 czerwca 2022 r., godz. 12:19  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 23 czerwca 2022 r., godz. 14:02  |  przeczytaj więcej
W związku ze zbliżającymi się wakacjami i okresem urlopowym, od 27 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Na liniach autobusowych 222, 223, 227, które kursują m.in. na terenie gminy Dobra, obowiązywać będzie rozkład jazdy dla okresu wolnego od nauki w szkołach.
czwartek, 23 czerwca 2022 r., godz. 13:25  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 26 czerwca odbędzie się 7. Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama