Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 22 października 2021 r., godz. 16:44  |  przeczytaj więcej
Kolejny wywiad pod krawatem, przewidywalne pytania i oczywiste odpowiedzi? Nic z tych rzeczy. Rozmowy niekontrolowane to nowy program pełen energii, radości z życia i ciekawości świata. Pasje i zainteresowania naszych gości nie znoszą ograniczeń i nie poddają się kontroli.
piątek, 22 października 2021 r., godz. 14:22  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 21 października do Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie zawitała Fundacja Moniki Pyrek z projektem Alternatywne lekcje WF. To połączenie promocji aktywności fizycznej z nowymi technologiami.
czwartek, 21 października 2021 r., godz. 15:41  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 21 października 2021 r., godz. 12:59  |  przeczytaj więcej
Rośnie liczba zakażeń koronawirusem w Polsce. Wzrosła też ilość zajętych łóżek szpitalnych i respiratorów. Straż Gminna w Dobrej przypomina o obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki, m.in. na terenie placówek handlowych, usługowych i targowisk.
czwartek, 21 października 2021 r., godz. 09:56  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra przekazała plac budowy wykonawcy kolejnego odcinka kanalizacji sanitarnej na ulicy Zeusa w Mierzynie. Inwestycja zakłada budowę kanalizacji od skrzyżowania z ul. Amaltei do ulic Wenus, Izydy, Orfeusza i Seleny.
środa, 20 października 2021 r., godz. 12:07  |  przeczytaj więcej
Krótsze i chłodniejsze dni zwiastują nadejście najzimniejszej pory roku. Kalendarzowa zima rozpocznie się 22 grudnia, ale już teraz synoptycy zapowiadają wcześniejsze opady śniegu. Urząd Gminy Dobra otworzył właśnie oferty złożone w przetargu na zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2021/2022.
wtorek, 19 października 2021 r., godz. 16:06  |  przeczytaj więcej
Do końca stycznia można składać wnioski w Urzędzie Gminy Dobra o przyznanie stypendium w zakresie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury oraz nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe. Za poprzedni rok stypendiami i nagrodami uhonorowano łącznie 105 mieszkańców naszej gminy.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama