Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

środa, 18 lipca 2018 r., godz. 17:34  |  przeczytaj więcej
Kamil Serafin, młody kierowca rajdowy z gminy Dobra, odnosi kolejne sukcesy w rajdach KIA PLATINUM CUP. Na słowackim torze Slovakiaring dwukrotnie zajął 3. miejsce. W zeszłym roku Kamil został Mistrzem Polski KIA LOTOS RACE.
wtorek, 17 lipca 2018 r., godz. 14:00  |  przeczytaj więcej
Marszałek województwa Olgierd Geblewicz podpisał umowy z przedstawicielami sołectw z gmin Dobra i Police, które zwyciężyły w konkursie "Granty sołeckie 2018". Wśród laureatów są sołectwa Wołczkowo i Dołuje.
poniedziałek, 16 lipca 2018 r., godz. 16:52  |  przeczytaj więcej
Lampy solarne pojawią się w kolejnych miejscach w gminie Dobra. 21 ekologicznych latarni zainstalowanych zostanie w miejscowościach Dobra, Wołczkowo i Dołuje.
sobota, 14 lipca 2018 r., godz. 11:52  |  przeczytaj więcej
Leśnicy z Polski szkolą się w Centralnym Ośrodku Szkolenia Operatorów Dronów na Potrzeby Leśnictwa w Rzepinie (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie). Placówka jest jedynym takim miejscem w Polsce utworzonym przez Lasy Państwowe.
piątek, 13 lipca 2018 r., godz. 08:40  |  przeczytaj więcej
W całym kraju trwa szacowanie strat w rolnictwie spowodowanych suszą. Przed kilkoma dniami swoją pracę rozpoczęła też powołana przez Wojewodę Zachodniopomorskiego komisja szacująca straty w gminie Dobra. Poniesione przez lokalnych rolników straty są bardzo duże.
czwartek, 12 lipca 2018 r., godz. 12:57  |  przeczytaj więcej
Pierwsze wakacyjne dni już za nami. Bardzo aktywnie spędziły je dzieci z miejscowości Buk, które uczestniczyły w zajęciach organizowanych przez miejscową świetlicę. Jedną z atrakcji była wycieczka nad jezioro Stolsko.
środa, 11 lipca 2018 r., godz. 17:56  |  przeczytaj więcej
Zakończono budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w gminie Dobra. Obiekt powstał przy ulicy Zwierzynieckiej w sąsiedztwie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Obecnie trwa odbiór prac i przygotowanie do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama