Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 16 listopada 2018 r., godz. 15:40  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 15 listopada w klubie w Dobrej odbyła się XXXVII sesja Rady Gminy Dobra, ostatnia w kadencji 2014-2018. Podczas sesji radni przyjęli m.in. uchwałę w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości budynków, gruntów oraz budowli wykorzystywanych na działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia gminy Dobra w wodę i odprowadzania ścieków. Pobieranie podatku od tych nieruchomości wpłynęłoby na podwyższenie opłat za wodę i odbiór ścieków, nawet o ok. 120 zł rocznie od każdego gospodarstwa w gminie.
piątek, 16 listopada 2018 r., godz. 14:35  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 17 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbędzie się Turniej o Puchar Mierzyńskiej Akademii Piłkarskiej MAPA. Będzie to pierwsza edycja tego turnieju. Weźmie w nim udział dziesięć zespołów piłkarskich z trzech powiatów: polickiego, stargardzkiego i goleniowskiego.
czwartek, 15 listopada 2018 r., godz. 17:55  |  przeczytaj więcej
Biegacz, twister i jeździec to nazwy trzech urządzeń do ćwiczeń, które pojawiły się w parku przy placu zabaw w Wołczkowie. Zakup urządzeń był możliwy dzięki konkursowi "Granty sołeckie 2018", którego laureatem było m.in. sołectwo Wołczkowo.
czwartek, 15 listopada 2018 r., godz. 09:35  |  przeczytaj więcej
Amazon rozpoczął coroczną rekrutację na stanowiska sezonowe. Pracownicy sezonowi wesprą obecnie zatrudnione osoby przy realizacji świątecznych zamówień klientów. Nabór prowadzony jest również w Szczecinie, gdzie oprócz zatrudnienia pracowników sezonowych, Amazon do końca roku, zwiększy liczbę stałych miejsc pracy do ponad 4 000.
środa, 14 listopada 2018 r., godz. 20:07  |  przeczytaj więcej
W środę, 14 listopada Wójt Gminy Dobra Teresa Dera przekazała oficjalnie firmie EBUD plac budowy, gdzie powstanie nowe przedszkole w Mierzynie. Jeśli pogoda będzie korzystna to prace budowlane powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku.
środa, 14 listopada 2018 r., godz. 11:48  |  przeczytaj więcej
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wołczkowie zaprasza na pokaz filmów o tematyce uchodźczej w ramach projektu "Filmy w drodze". W sobotę, 17 listopada w klubie w Wołczkowie odbędzie się projekcja filmów "Ciężar dowodu" oraz "Czeczenia, wojna bez śladu". Początek spotkania o godzinie 13:00.
środa, 14 listopada 2018 r., godz. 07:32  |  przeczytaj więcej
Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie odzyskali motorówkę, która została skradziona z posesji przy ul. Długiej w Mierzynie. Zatrzymano 31-letniego mieszkańca Szczecina, który usłyszał łącznie trzy zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama