Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 21 marca 2019 r., godz. 18:34  |  przeczytaj więcej
Starosta Policki ogłosił nabór kandydatów na radnych Młodzieżowej Rady Regionu w Policach. Kandydatem na radnego może być każdy kto ukończył 13 lat, jest osobą mieszkającą na terenie powiatu polickiego i uczącą się w szkołach podstawowych lub ponadpodstawowych.
czwartek, 21 marca 2019 r., godz. 15:21  |  przeczytaj więcej
Pomimo cyklicznych apeli informujących o zakazie wypalania traw, takie przypadki dalej mają miejsce. W środę, 20 marca strażnicy gminni otrzymali takie zgłoszenie z jednej z miejscowości w gminie Dobra.
czwartek, 21 marca 2019 r., godz. 07:48  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 23 marca zapraszamy do Bezrzecza na ognisko z okazji "Powitania Wiosny". Będą gry i zabawy dla dzieci oraz konkurs na "Najciekawszą Marzannę". Zabawa startuje o godz. 14 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej.
środa, 20 marca 2019 r., godz. 19:05  |  przeczytaj więcej
Trwają prace przy budowie terenu rekreacyjnego przy ul. Lipowej w Wołczkowie. Dzięki inwestycji miejscowość wzbogaci się o nowy plac zabaw, siłownię pod chmurką i boisko wielofunkcyjne. Powstanie też szatnia dla zawodników korzystających z sąsiedniego boiska sportowego.
środa, 20 marca 2019 r., godz. 13:29  |  przeczytaj więcej
Zwiększenie budżetu na inwestycję lub nowy przetarg - Urząd Miasta Szczecin rozważa opcje związane z budową torowiska do nowej pętli tramwajowej Mierzyn. Sześć firm jest zainteresowanych realizacją inwestycji. Najtańsza oferta (89,99 mln zł) przekracza jednak zakładany budżet o ok. 25 mln złotych.
środa, 20 marca 2019 r., godz. 08:13  |  przeczytaj więcej
Gotowa jest już dokumentacja projektowa związana z budową docelowych dróg na osiedlu przy ul. Sportowej w Dobrej. Mieszkańcy mogą zapoznać się z projektem w Wydziale ds. Komunalnych i Inwestycji UG Dobra i zgłaszać swoje uwagi. Na osiedlu trwa obecnie budowa kanalizacji deszczowej.
wtorek, 19 marca 2019 r., godz. 18:07  |  przeczytaj więcej
Trwa nabór przedstawicieli do zespołu opiniodawczo-konsultacyjnego ds. budżetu obywatelskiego gminy Dobra na 2020 rok. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

schowaj.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama