Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 09 kwietnia 2021 r., godz. 12:49  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra ogłosiła przetarg na budowę sieci wodociągowej na odcinku od skrzyżowania ul. Lubieszyńskiej i Zgodnej do skrzyżowania ulic Grafitowej i Zgodnej w Mierzynie. Firmy zainteresowane przetargiem mogą składać swoje oferty do 23 kwietnia. Termin wykonania inwestycji to 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
piątek, 09 kwietnia 2021 r., godz. 08:36  |  przeczytaj więcej
W związku z coraz częściej pojawiającymi się przypadkami zasypywania działek masami ziemnymi Urząd Gminy Dobra przypomina, że są to odpady. Niezanieczyszczona gleba i inne materiały występujące w stanie naturalnym, wydobyte w trakcie robót budowlanych, nie zalicza się do odpadów pod warunkiem, że materiał ten zostanie wykorzystany do celów budowlanych w stanie naturalnym na terenie, na którym został wydobyty. Każdy inny rodzaj mas ziemnych należy traktować jako odpad.
czwartek, 08 kwietnia 2021 r., godz. 10:37  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra podpisała umowę na opracowanie dokumentacji technicznej budowy zatoki autobusowej w Rzędzinach z odwodnieniem, oświetleniem, wiatą przystankową oraz likwidacją wszelkich kolizji. Termin wykonania dokumentacji wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę wyznaczono do końca września 2021 r.
czwartek, 08 kwietnia 2021 r., godz. 07:44  |  przeczytaj więcej
W okolicy miejscowości Dobra, na działkach należących do Lasów Państwowych, prowadzona jest wycinka lasu. Nadleśnictwo Trzebież informuje, że są to prace realizowane zgodnie z planem, funkcje lasu zostaną zachowane i sukcesywnie będą wprowadzane nowe nasadzenia na tym terenie.
środa, 07 kwietnia 2021 r., godz. 12:32  |  przeczytaj więcej
Wiosna sprzyja porządkom w przydomowych ogródkach. W wyniku tego powstaje duża ilość odpadów zielonych. Straż Gminna w Dobrej przypomina, że od tego roku nie wolno spalać takich odpadów. Przypomina też o bezwzględnym zakazie wypalania traw.
środa, 07 kwietnia 2021 r., godz. 08:02  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra Teresa Dera podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w sprawie wsparcia przez gminę programu "Czyste powietrze". Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.
wtorek, 06 kwietnia 2021 r., godz. 10:39  |  przeczytaj więcej
Policjanci zatrzymali po pościgu 30-latka kierującego Audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Dołujach. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany i prowadził pojazd nie mając uprawnień.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama