Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

niedziela, 05 kwietnia 2020 r., godz. 11:24  |  przeczytaj więcej
Strażacy z Wołczkowa przeprowadzili kolejną dezynfekcję wiat przystankowych oraz bram i dojść do cmentarzy w gminie Dobra. Akcja realizowana była w ramach działań Gminy Dobra związanych z zagrożeniem koronawirusem.
piątek, 03 kwietnia 2020 r., godz. 17:44  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra Teresa Dera podjęła decyzję o zamówieniu maseczek dla mieszkańców, których zdrowie jest najbardziej zagrożone. Pierwsza partia 3500 sztuk trafi do seniorów. Kolejne partie maseczek trafią do pracowników sklepów, poczty, służb oraz przedsiębiorców, którzy codziennie mają kontakt z wieloma osobami.
piątek, 03 kwietnia 2020 r., godz. 16:04  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra poinformowała o kolejnych działaniach związanych z koronawirusem. W związku z epidemią, wprowadzonymi ograniczeniami i pomocą dla przedsiębiorców, zmniejszą się wpływy z podatków, a co za tym idzie budżet gminy. Przełoży się to na ograniczenia związane m.in. z finansowaniem inwestycji. Wójt podjęła decyzję o wprowadzeniu oszczędności związanych m.in. z ograniczeniem wydatków na bieżące zadania, promocję oraz utrzymanie urzędu i jednostek gminy.
piątek, 03 kwietnia 2020 r., godz. 14:32  |  przeczytaj więcej
Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do próby nielegalnego przekroczenia granicy w gminie Dobra. Obywatele Ukrainy wracali z pracy w Berlinie i nie chcąc poddać się kwarantannie próbowali przejechać granicę na wysokości wjazdu na ścieżkę rowerową w Buku. Zatrzymał ich sołtys Buku, który wezwał straż gminną.
czwartek, 02 kwietnia 2020 r., godz. 18:56  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra pozyskała dofinansowanie w kwocie 1,6 mln zł na zakup wyposażenia do Przedszkola Publicznego nr 1 w Mierzynie i szkolenia wychowawców przedszkolnych. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego.
czwartek, 02 kwietnia 2020 r., godz. 07:35  |  przeczytaj więcej
Przedstawiamy kolejne wydanie wiadomości nowej Telewizji Lokalnej Gminy Dobra - TV News. W programie m.in.: działania Gminy Dobra związane z koronawirusem, pierwsza zdalna sesja Rady Gminy Dobra, jakie płacimy rachunki za śmieci w gminie Dobra, na placu budowy nowego przedszkola w Mierzynie. Zapraszamy do oglądania.
środa, 01 kwietnia 2020 r., godz. 16:33  |  przeczytaj więcej
Podczas kolejnego posiedzenia Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z udziałem Wójt Gminy Dobra ustalono, że przeprowadzone zostaną kolejne akcje dezynfekcji wiat przystankowych oraz bram i dojść do cmentarzy w gminie Dobra. Podjęto też decyzję o zamknięciu ścieżki rowerowej Buk - Łęgi oraz ścieżki ekologicznej Dobra - schronisko.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama