Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 16 września 2019 r., godz. 11:29  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 14 września w Stolcu odbył się rajd pieszy na pograniczu, organizowany co roku dla dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Rajd przygotowali członkowie Koła PTTK nr 39 "Gryfici" we współpracy z Urzędem Gminy Dobra, placówką SG w Szczecinie, ZEiRSG Region Szczecin oraz Stowarzyszeniem ze Stolca "Bliżej Siebie".
poniedziałek, 16 września 2019 r., godz. 05:32  |  przeczytaj więcej
W czerwcu Centrum Medyczne Dobra zostało przeniesione do nowej, komfortowej siedziby przy ul. Poziomkowej 5 B. Na powierzchni około 1000 metrów kwadratowych urządzono dziesięć gabinetów konsultacyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny.
niedziela, 15 września 2019 r., godz. 05:52  |  przeczytaj więcej
Turniej piłki nożnej, tor przeszkód, rzuty do kosza, a także turnieje mini golfa i dwójek piłkarskich - to atrakcje, które czekały na uczestników w ramach dnia sportu na Orliku w Dobrej. Było dużo sportowych zmagań w duchu fair play oraz pamiątkowe medale dla wszystkich zawodników.
piątek, 13 września 2019 r., godz. 09:54  |  przeczytaj więcej
Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w niedzielę, 22 września o godz. 15:00. Jedenasta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu.
czwartek, 12 września 2019 r., godz. 06:34  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 14 września na terenie rekreacyjnym w Buku odbędzie się piknik rodzinny. Na uczestników czekać będą dmuchana zjeżdżalnia, rodzinne konkursy oraz pyszny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!
środa, 11 września 2019 r., godz. 08:14  |  przeczytaj więcej
Niebawem opublikowany zostanie przetarg dotyczący budowy nowego węzła przesiadkowego przy jeziorze Głębokie oraz przebudowy skrzyżowania Al. Wojska Polskiego z ul. Zegadłowicza, ul. Kupczyka i ul. Miodową. Powstanie tutaj czterowlotowe rondo turbinowe, które powinno znacząco usprawnić ruch w tej części miasta.
wtorek, 10 września 2019 r., godz. 06:46  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 5 października odbędzie się IX edycja Biegu Przełajowego "Jarzębina" - kultowej już imprezy, która na stałe wpisała się do kalendarza sportowego gminy Dobra. W tym roku dla zawodników przygotowano dwie trasy: 4 km (dla początkujących - biegowa i nordic walking) i 7,6 km (biegowa dla zaawansowanych).
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

sck.jpg

przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama