Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 26 września 2020 r., godz. 07:40  |  przeczytaj więcej
Wystartował nowy program telewizyjny dla mieszkańców gminy Dobra i regionu. W programie "Minęła 10" rozmawiamy o aktualnych sprawach i poruszamy interesujące tematy. Zapraszamy gości, specjalistów, mieszkańców oraz sąsiadów z landu Meklemburgia - Pomorze Przednie.
czwartek, 24 września 2020 r., godz. 15:55  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia najnowszych Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 24 września 2020 r., godz. 12:09  |  przeczytaj więcej
Podczas XVII sesji Rady Gminy Dobra przyjęto pakiet nowych uchwał związanych z gospodarką odpadami w gminie Dobra. Nowe przepisy zaczną obowiązywać od 1 stycznia 2021 roku.
czwartek, 24 września 2020 r., godz. 07:22  |  przeczytaj więcej
Straż Gminna w Dobrej ukarała mandatem karnym mężczyznę, który podrzucił do kontenera na odpady wielkogabarytowe dużą ilość zmieszanych odpadów komunalnych. Sprawca nie chciał wskazać z jakiej nieruchomości pochodzą śmieci.
środa, 23 września 2020 r., godz. 14:16  |  przeczytaj więcej
Podczas jutrzejszej sesji radni gminy Dobra będą decydować o przyznaniu pomocy finansowej dla Powiatu Polickiego na remont nawierzchni drogi z Wołczkowa do Dobrej. Wsparcie ma wynieść 1,1 mln złotych.
środa, 23 września 2020 r., godz. 08:48  |  przeczytaj więcej
Straż Gminna w Dobrej ujawniła dużą ilość wyrzuconych odpadów na skraju lasu w pobliżu skrzyżowania dróg Dobra - Buk - Lubieszyn. Patrol zauważył śmieci w czwartek, 17 września. Niestety podczas sprawdzenia odpadów nie udało się znaleźć dowodów wskazujących sprawcę. Strażnicy proszą mieszkańców o pomoc. Być może ktoś widział w tym rejonie pojazd wjeżdżający do lasu.
wtorek, 22 września 2020 r., godz. 12:27  |  przeczytaj więcej
Powiatowy Inspektor Budowlany w Policach wydał zezwolenie na użytkowanie nowego terenu rekreacyjnego przy ul. Pięknej w Dołujach. Dzięki decyzji można już udostępnić inwestycję mieszkańcom. Od środy, 23 września będzie można korzystać z nowego terenu w godz. 10-18.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama