Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 24 marca 2023 r., godz. 14:54  |  przeczytaj więcej
Dzisiaj zainstalowano nową stację wypożyczania rowerów w gminie Dobra. Powstała ona przy rondzie w Dobrej, obok budowanego parkingu dla mieszkańców.
czwartek, 23 marca 2023 r., godz. 16:15  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 23 marca 2023 r., godz. 14:20  |  przeczytaj więcej
Wójt Gminy Dobra i Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej uruchomiły świąteczną zbiórkę darów dla dzieci z Ukrainy. Pokażmy wielkie serca i wesprzyjmy dzieci w okresie Wielkanocy.
czwartek, 23 marca 2023 r., godz. 11:39  |  przeczytaj więcej
Nie będzie zmian w gospodarce odpadami komunalnymi w 2023 roku. Powrót do odbierania odpadów zmieszanych z częstotliwością raz w tygodniu wiąże się ze zwiększeniem wynagrodzenia dla przedsiębiorcy obsługującego odbiór śmieci w gminie Dobra. Przed ogłoszeniem przetargu na odbiór śmieci w 2024 roku przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne, podczas których mieszkańcy będą mogli wyrazić opinię dotyczącą częstotliwości odbioru śmieci i związanej z tym opłaty.
środa, 22 marca 2023 r., godz. 15:50  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 30 marca w klubie w Bezrzeczu odbędzie się wykład "Kobiety w czasie I Wojny Światowej". Prelekcję poprowadzą Julita Szutowicz i Elżbieta Rucińska.
środa, 22 marca 2023 r., godz. 09:04  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 25 marca na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu odbędzie się festyn "Powitanie wiosny". Na rodzinną zabawę zapraszają Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze.
wtorek, 21 marca 2023 r., godz. 12:04  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra ogłosiła przetarg na remont nawierzchni dróg gminnych w 2023 r. Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty do 3 kwietnia.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama