Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 17 maja 2019 r., godz. 09:46  |  przeczytaj więcej
Urząd Gminy Dobra rozstrzygnął przetarg na budowę chodnika wzdłuż drogi powiatowej między Dobrą a Grzepnicą. Chodnik z kostki betonowej wybuduje firma DROGAN S.C ze Szczecina.
piątek, 17 maja 2019 r., godz. 07:02  |  przeczytaj więcej
Koło Gospodyń Wiejskich "Kreatywne Wtorki" w Dołujach zdobyło nagrodę w konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów". Jury doceniło paprykarz przygraniczny na grzance autorstwa Barbary Ciechanowicz z Dołuj. Laureatów konkursu na najlepszy regionalny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną mogliśmy poznać podczas tegorocznego Pikniku nad Odrą.
czwartek, 16 maja 2019 r., godz. 08:59  |  przeczytaj więcej
Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dołujach zwyciężyli powiatowe eliminacje Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w kategorii wiekowej 13-16 lat. Miejsca na podium zajęli też uczniowie ze szkół w Bezrzeczu i Dobrej - odpowiednio drugie (10-12 lat) i trzecie miejsce (13-16 lat).
środa, 15 maja 2019 r., godz. 19:10  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 18 maja na terenie kompleksu Orlik przy ulicy Poziomkowej w Dobrej odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Mini Mundialu - turnieju piłki nożnej dla dzieci. Na uczestników i kibiców czeka mnóstwo piłkarskich emocji.
środa, 15 maja 2019 r., godz. 11:42  |  przeczytaj więcej
Piotr Zygmański z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej zajął 3. miejsce w plebiscycie na Strażaka Pomorza Zachodniego 2019. Zdobył też tytuł Strażaka Roku w Powiecie Polickim.
wtorek, 14 maja 2019 r., godz. 17:58  |  przeczytaj więcej
Na Orliku w Dobrej ruszają bezpłatne treningi tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z gminy Dobra. Zajęcia odbywać się będą w środy i piątki w godz. 17-20 dla trzech grup wiekowych.
wtorek, 14 maja 2019 r., godz. 16:33  |  przeczytaj więcej
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej poszukuje osoby do pracy na stanowisko opiekunka. Oferta uwzględnia zatrudnienie na umowę o pracę od 1 czerwca.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama