Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 10 lipca 2020 r., godz. 15:21  |  przeczytaj więcej
Do 20 września 2020 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium dla najzdolniejszych uczniów z terenu gminy Dobra. Z wnioskiem wystąpić mogą rodzice uczniów (za pośrednictwem dyrektora szkoły), a także rada rodziców i dyrekcja szkoły. Jest o co się starać, gdyż wysokość stypendium może wynieść aż 1000 zł.
czwartek, 09 lipca 2020 r., godz. 11:42  |  przeczytaj więcej
Straż Gminna w Dobrej zauważyła śmieci, które ktoś wyrzucił przy drodze prowadzącej z miejscowości Dobra do Buku. Wśród odpadów były dwa worki z odpadami segregowanymi, jeden z papierem, drugi z tworzywami sztucznymi. W wyniku dochodzenia udało się ustalić właściciela śmieci. Został on ukarany dwoma mandatami karnymi - za zaśmiecanie gminy oraz za brak pojemnika na terenie nieruchomości.
środa, 08 lipca 2020 r., godz. 12:52  |  przeczytaj więcej
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie namierzyli i zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich na terenie powiatu polickiego. Zatrzymano 2 mężczyzn podejrzanych o prowadzenie tej uprawy, obaj zostali tymczasowo aresztowani.
wtorek, 07 lipca 2020 r., godz. 14:37  |  przeczytaj więcej
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego poprzez konkurs "Aktywna gmina. Aktywne osiedle. Aktywne sołectwo" chce nagrodzić gminy, które osiągną najwyższą frekwencję wyborczą w 2. turze wyborów na Prezydenta RP. W puli jest łącznie 100 tys. zł. Laureaci otrzymają po 25 tys. zł dotacji w 4 kategoriach związanych z ilością mieszkańców.
piątek, 03 lipca 2020 r., godz. 17:45  |  przeczytaj więcej
Rozpoczęły się prace przy budowie lapidarium na terenie dawnego cmentarza ewangelickiego w Dołujach. Inwestycja, która zakłada m.in. odnowienie dawnych nagrobków, nasadzenia, budowę ławeczek i tabliczek informacyjnych, ma być gotowa jeszcze w tym roku.
piątek, 03 lipca 2020 r., godz. 12:12  |  przeczytaj więcej
Otwarto oferty złożone w przetargu na remont drogi powiatowej z Wołczkowa do Dobrej. Wykonaniem inwestycji zainteresowane są cztery firmy. Powiat otrzymał 2,39 mln zł dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych na realizację inwestycji. Pozostałe 50% kosztów dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra, która wspomoże remont drogi powiatowej. Droga zostanie wyremontowana od lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.
czwartek, 02 lipca 2020 r., godz. 18:26  |  przeczytaj więcej
12 lipca odbędzie się 2. tura wyborów na Prezydenta RP. Jeśli planujecie w tym czasie wakacyjny wyjazd, a chcecie zagłosować, pamiętajcie o zaświadczeniu o prawie do głosowania poza miejscem zamieszkania. Dzięki dokumentowi, który otrzymacie w Wydziale ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska w Wołczkowie, będziecie mogli oddać swój głos w dowolnej komisji wyborczej.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama