Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

piątek, 18 stycznia 2019 r., godz. 10:16  |  przeczytaj więcej
W sobotę o godz. 12:00 na terenie gminy Dobra zabrzmią syreny alarmowe. To gest solidarności związany z tragicznym wydarzeniem w Gdańsku. Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie śmiertelnie raniony został prezydent miasta Paweł Adamowicz. W sobotę w Gdańsku odbędą się uroczystości pogrzebowe.
czwartek, 17 stycznia 2019 r., godz. 12:10  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 19 stycznia w Grzepnicy odbędzie się 2. edycja zimowego biegu Extreme Wolf. Uczestnicy będą mieli do pokonania dwie trasy - o długości 6 i 12 km. Bieg rozpocznie się o godz. 11:00 na terenie boiska sportowego w Grzepnicy.
środa, 16 stycznia 2019 r., godz. 16:16  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 19 stycznia po raz pierwszy w gminie Dobra odbędą się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Taekwon-do. Zawody rozpoczną się o godz. 10 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej.
środa, 16 stycznia 2019 r., godz. 13:05  |  przeczytaj więcej
W związku z żałobą narodową i tragicznym wydarzeniem w Gdańsku spotkanie noworoczne dla seniorów, zaplanowane na 19 stycznia, odbędzie się w piątek, 25 stycznia o godz. 19:00 w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej przy ul. Spełnionych Marzeń 3 w Dobrej.
środa, 16 stycznia 2019 r., godz. 10:14  |  przeczytaj więcej
W piątek, 11 stycznia w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Dołujach odbyła się 14. edycja Gminnego Przeglądu Zespołów Jasełkowych. Wzięły w nim udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy Dobra.
wtorek, 15 stycznia 2019 r., godz. 18:41  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiej relacji filmowej z 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która ponownie zagrała w gminie Dobra. Zebrano łącznie kwotę: 49.465,57 zł, 177,48 euro i 100 dolarów. Jedna z osób podarowała też pierścionek.
poniedziałek, 14 stycznia 2019 r., godz. 07:51  |  przeczytaj więcej
Rozszerza się ogólnopolski protest nauczycieli, którzy domagają się podwyżek płac. Kilkadziesiąt szkół w naszym regionie ma problemy z kadrą. We wszystkich szkołach w gminie Dobra odwołano z tego powodu lekcje. W zamian zorganizowano zajęcia opiekuńcze, zgodnie z godzinami lekcji poszczególnych klas. Wszystkie dzieci są przyjmowane do szkoły.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama