Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 16 lipca 2019 r., godz. 19:14  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 11 lipca do Straży Gminnej w Dobrej wpłynęło zgłoszenie o pojawieniu się dużego wysypiska odpadów przy ulicy Zgodnej w Mierzynie. Strażnicy ustalili sprawcę i ukarali go maksymalnym mandatem karnym.
wtorek, 16 lipca 2019 r., godz. 11:02  |  przeczytaj więcej
15 sierpnia na terenie rekreacyjnym przy ulicy Sportowej w Dobrej odbędą się Różane Dożynki Gminne. Będzie to już 25. edycja święta plonów w gminie Dobra. Wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji znajdą się dwa konkursy, które wyłonią najokazalsze płody rolne oraz najpiękniejszą kompozycję kwiatową.
wtorek, 16 lipca 2019 r., godz. 10:17  |  przeczytaj więcej
Dysponujesz chwilą wolnego czasu? Możesz pomóc mamie trojaczków z Dobrej w opiece nad dziećmi. Wystarczy pójść razem na spacer czy plac zabaw lub spędzić wspólnie trochę wolnego czasu.
poniedziałek, 15 lipca 2019 r., godz. 16:21  |  przeczytaj więcej
W poniedziałek, 15 lipca Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i Eugeniusz Wawrzoła, Prezes Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dobrej, podpisali umowę dotacyjną na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej.
poniedziałek, 15 lipca 2019 r., godz. 06:07  |  przeczytaj więcej
Mieszkańcy Pomorza Zachodniego w większości pochodzą z innych rejonów Polski. Przodkowie przybywali tutaj, kiedy po wojnie zmieniły się granice. Każda rodzina przywiozła tradycje kulinarne ze swoich stron. Dlatego tradycja kulinarna Pomorza Zachodniego jest stosunkowo młoda, ale przez złożoną historię, jedyna w swoim rodzaju.
sobota, 13 lipca 2019 r., godz. 08:47  |  przeczytaj więcej
Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrej przygotowuje się do zakupu nowoczesnego wozu pożarniczego. Pojazd, który będzie kosztował nieco ponad 1 mln złotych, w 85% będzie dofinansowany przez Urząd Marszałkowski w ramach RPO. Pozostałe środki pochodzić będą z budżetu Gminy Dobra.
piątek, 12 lipca 2019 r., godz. 09:27  |  przeczytaj więcej
11 lipca ruszył nabór wniosków do czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Do zagospodarowania jest 1 mln złotych z budżetu Gminy Dobra. Propozycje mieszkańców zbierane będą do 14 sierpnia, a głosowanie rusza 25 października.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama