Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 03 października 2023 r., godz. 11:29  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra podpisała umowę z wykonawcą i przekazała plac budowy na ulicy Malinowej w Wołczkowie. Inwestycja zakłada m.in. wykonanie nowej nawierzchni drogi, budowę sieci kanalizacji deszczowej, rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej i oświetlenia ulicznego.
poniedziałek, 02 października 2023 r., godz. 16:40  |  przeczytaj więcej
Podczas LVII sesji Rady Powiatu w Policach wręczono honorową nagrodę Starosty Polickiego "Postawa godna naśladowania". Wyróżnienie otrzymała Marika Majzel-Szwebel za dotychczasową działalność w OSP Brzózki.
poniedziałek, 02 października 2023 r., godz. 11:05  |  przeczytaj więcej
W związku z powtarzającymi się aktami wandalizmu na terenie rekreacyjnym w Bezrzeczu, Straż Gminna w Dobrej coraz częściej nadzoruje przestrzeganie porządku publicznego na wspomnianym obiekcie. Do monitorowania terenu wykorzystywane są fotopułapki oraz dron.
piątek, 29 września 2023 r., godz. 08:53  |  przeczytaj więcej
Eurolekcje, kiermasz, wycieczka do Centrum Morskiego, a także Międzynarodowy Dzień Demokracji oraz Europejski Dzień Języków - we wrześniu uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej nie narzekali na brak aktywności. Zobaczcie co działo się w szkole w Dobrej po zakończeniu wakacji.
czwartek, 28 września 2023 r., godz. 17:49  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
środa, 27 września 2023 r., godz. 19:25  |  przeczytaj więcej
Zakończyły się prace budowlane związane z modernizacją ulicy Milenijnej w Mierzynie. Droga została przebudowana na odcinku od ul. Mierzyńskiej do Genewskiej.
środa, 27 września 2023 r., godz. 09:33  |  przeczytaj więcej
Tymon Tomtała, uczeń 5. klasy w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu, został Mistrzem Polski w Motocrossie w klasie MX65. Złoty puchar zdobył podczas Mistrzostw Polski w Motocrossie, które odbyły się w połowie września w Chełmnie.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama