Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 29 lutego 2024 r., godz. 19:19  |  przeczytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia Wiadomości Gminy Dobra. W programie prezentujemy aktualne informacje i najciekawsze wydarzenia.
czwartek, 29 lutego 2024 r., godz. 05:28  |  przeczytaj więcej
Gmina Dobra ogłosiła przetarg na sprzątanie ścieżek, chodników i wykaszanie poboczy na terenie gminy. Zlecenie obejmuje też zebranie, wywiezienie i utylizację śmieci zebranych przy ścieżkach i chodnikach, m.in. papierków i butelek.
środa, 28 lutego 2024 r., godz. 19:50  |  przeczytaj więcej
Już 5 osób potwierdziło swój start w wyborach na wójta Gminy Dobra. To największa liczba kandydatów w historii gminy. Teraz kandydaci zbierają podpisy poparcia. Zaczynają się również spotkania z mieszkańcami, prezentacje kandydatów na radnych i programów wyborczych.
środa, 28 lutego 2024 r., godz. 16:24  |  przeczytaj więcej
W niedzielę, 17 marca w klubie GCKiB w Dołujach odbędzie się szósta edycja Kiermaszu Smaków organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno. Wydarzenie dedykowane będzie mieszkańce Dołuj Lucynie Kędzierskiej, która choruje na stwardnienie zanikowe boczne.
środa, 28 lutego 2024 r., godz. 14:37  |  przeczytaj więcej
W Przedszkolach Publicznych nr 1 i nr 2 w Mierzynie odbyły się bale karnawałowe. Dzieci z pomocą rodziców przebrały się za piratów, syreny, księżniczki, piłkarzy i koty. Nie zabrakło też superbohaterów.
wtorek, 27 lutego 2024 r., godz. 18:50  |  przeczytaj więcej
Od poniedziałku, 4 marca uruchomione zostaną nowe przystanki autobusowe w Wołczkowie. Przystanki "Wołczkowo Strumykowa" w obu kierunkach zlokalizowane są przy ul. Lipowej w sąsiedztwie cmentarza komunalnego.
poniedziałek, 26 lutego 2024 r., godz. 16:53  |  przeczytaj więcej
W remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej odbyła się zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Młodzi strażacy integrowali się i przyswajali wiedzę w zakresie pożarnictwa.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama