Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

poniedziałek, 27 stycznia 2020 r., godz. 11:53  |  przeczytaj więcej
W piątek, 24 stycznia odbyło się noworoczne spotkanie przedstawicieli samorządu z przedsiębiorcami. Wydarzenie miało miejsce w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej. Organizatorami spotkania byli Wójt Gminy Teresa Dera i Przewodniczący Rady Gminy Bartłomiej Miluch.
niedziela, 26 stycznia 2020 r., godz. 18:52  |  przeczytaj więcej
Przedstawiamy film nakręcony z perspektywy drona, który prezentuje budowę publicznego przedszkola w Mierzynie. Nowoczesny budynek o powierzchni 2194 m2 powstaje przy ul. Kolorowej, w sąsiedztwie Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie. We wrześniu swoją przygodę z edukacją rozpocznie tu 225 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. To obecnie największa inwestycja w gminie Dobra.
niedziela, 26 stycznia 2020 r., godz. 12:42  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 23 stycznia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. Do walki stanęli uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Była to już 7 edycja tego turnieju.
piątek, 24 stycznia 2020 r., godz. 17:47  |  przeczytaj więcej
Przedstawiamy kolejne wiadomości nowej telewizji lokalnej TV News. W programie: pożar w Rzędzinach, budowa przedszkola w Mierzynie, Bal Seniora, remont drogi Wołczkowo - Dobra, Gminny Przegląd Zespołów Jasełkowych, koncepcja terenu rekreacyjnego w Lubieszynie i Mistrzostwa Województwa w Taekwon-do w Dobrej. Zapraszamy do oglądania.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 19:03  |  przeczytaj więcej
Do końca maja zakończy się budowa ostatniego odcinka chodnika z Dobrej do Grzepnicy. Tym samym będzie już można bezpiecznie przejść z jednej miejscowości do drugiej. Ostatni odcinek chodnika o długości ok. 1 km wykonany będzie z kostki betonowej wraz z niezbędnymi zjazdami do przyległych nieruchomości.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 16:58  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 18 stycznia w gminie Dobra odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Taekwon-do. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy z klubów sportowych z terenu naszego województwa.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 05:44  |  przeczytaj więcej
Rafał Zahorski, nowy wicewójt Gminy Dobra, mówi o realizowanych zadaniach dla mieszkańców gminy, planowanych inwestycjach, wydatkach na oświatę, drogi, chodniki, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. Wicewójt zajął się też lampami zasilanymi z odnawialnych źródeł energii.
Idź do strony       >>  

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama