Zaloguj się | Rejestracja

Zderzenie ciężarówki z pociągiem

czwartek, 29 lipca 2021 r., godz. 08:50  |  Wersja do druku

W czwartek, 29 lipca ok. godz. 6:30 rano na przejeździe kolejowym Kołbaskowo - Smolęcin doszło do poważnego wypadku. Pociąg osobowy relacji Szczecin - Berlin zderzył się z samochodem ciężarowym. Osiem osób zostało poszkodowanych.W wyniku wypadku wykoleiły się 2 wagony pociągu. Osiem osób doznało lekkich obrażeń.

"Ewakuowano 38 osób i maszynistę. Na miejscu jest 5 zastępów z JRG Police, JRG Szczecin i OSP Kołbaskowo, policja, pogotowie i SOK. Na miejscu trwają prace zabezpieczające. Usunięcie wykolejonych wagonów wymaga uzgodnień ze stroną niemiecką" - informuje Piotr Tuzimek, rzecznik Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Policach.

Przejazd kolejowy Kołbaskowo - Smolęcin jest zablokowany. Kierowcy muszą korzystać z objazdów przez Warzymice i Karwowo.

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama