Zaloguj się | Rejestracja

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra

piątek, 17 stycznia 2020 r., godz. 18:58  |  Wersja do druku

Gmina Dobra wspomoże finansowo Powiat Policki przy remoncie drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra. W budżecie na 2020 r. zarezerwowano na ten cel 1.000.000 złotych. Droga zostanie wyremontowana od lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.Gmina Dobra zarezerwowała w budżecie na ten rok 1.000.000 zł na pomoc finansową dla Powiatu Polickiego na remont drogi powiatowej nr 3907Z Wołczkowo - Dobra. Starostwo Powiatowe w Policach wystąpiło już o dofinansowanie inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego samego funduszu Gmina Dobra otrzymała 3,13 mln złotych na przebudowę ulicy Szkolnej w Bezrzeczu.

Inwestycja zakłada ułożenie nowej nakładki asfaltowej na odcinku od lasu przy jeziorze Głębokie (granica gminy Dobra) do ronda w Dobrej. Odcinek od lasu do ronda przy Głębokim (ul. Kupczyka) należy do Miasta Szczecin i będzie niedługo remontowany w ramach budowy węzła przesiadkowego Głębokie - dowiedz się więcej o tej inwestycji.

Droga powiatowa Wołczkowo - Dobra od dawna wymaga remontu,. Kierowcy zwracają uwagę na dziury i zniszczoną nawierzchnię. Dzięki pomocy finansowej Gminy Dobra Powiat Policki zyska dodatkowe środki na realizację tej ważnej dla mieszkańców naszej gminy inwestycji.

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama