Zaloguj się | Rejestracja

Kolejne akcje strażaków z OSP Mierzyn

czwartek, 25 kwietnia 2024 r., godz. 07:06  |  Wersja do druku

Strażacy z nowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Mierzynie wzięli udział w dwóch kolejnych akcjach. Druhowie usunęli rozlany na ulicy olej napędowy i zabezpieczyli uszkodzony przewód sieci telefonicznej, który blokował przejazd na ulicy Weleckiej.Do pierwszego zdarzenia doszło we wtorek, 23 kwietnia. Przed godziną 13:00 OSP Mierzyn zostało skierowane do neutralizacji rozlanego na ulicy oleju napędowego, który pochodził z samochodu osobowego. Strażacy zabezpieczyli część ulicy Weleckiej oraz całą długość ulicy Spółdzielców.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w środę, 24 kwietnia. Krótko po godz. 19:00 strażacy z Mierzyna musieli interweniować w sprawie uszkodzonej sieci telefonicznej. Przewód blokował przejazd ulicą Welecką na wysokości Przedszkola Publicznego nr 2 w Mierzynie. Strażacy usunęli zagrożenie i udrożnili zakorkowana drogę.

W przeprowadzonych akcjach użyto lekkiego pojazdu gaśniczego, który strażacy otrzymali od Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach. Samochód jest wyposażony m.in. w zbiornik na wodę, autopompę i moduł techniczny.

Fot.: OSP Mierzyn

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama