Zaloguj się | Rejestracja

Pierwsza akcja gaśnicza OSP Mierzyn

czwartek, 11 kwietnia 2024 r., godz. 14:34  |  Wersja do druku

W środę, 10 kwietnia strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mierzynie wzięli udział w pierwszej akcji gaśniczej. Szybko ugasili ogień w samochodzie na terenie rekreacyjnym Mierzynianka.Do zdarzenia doszło w środę, 10 kwietnia przed godz. 19. Strażacy dostali wezwanie do samochodu osobowego, z którego wydobywał się dym. Przyczyną było najprawdopodobniej uszkodzenie instalacji elektrycznej.

Dzięki szybkiej interwencji mierzyńskich strażaków udało się w porę zabezpieczyć pojazd i nie doprowadzić do jego całkowitego spalenia.

Strażacy z nowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Mierzynie dysponują lekkim pojazdem gaśniczym, który otrzymali od Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach. Samochód jest wyposażony w zbiornik na wodę, autopompę i moduł techniczny.

Źródło: OSP Mierzyn

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama