Zaloguj się | Rejestracja

Pożar domu jednorodzinnego w Grzepnicy

sobota, 20 kwietnia 2024 r., godz. 07:44  |  Wersja do druku

W piątek, 19 kwietnia późnym popołudniem doszło do pożaru domu jednorodzinnego w Grzepnicy. W akcji gaśniczej uczestniczyło aż 8 zastępów straży pożarnej.



Do zdarzenia doszło ok. godziny 18:30. Ogień pojawił się w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Grzepnica. Po otrzymaniu wezwania i przybyciu na miejsce strażacy zauważyli, że pożarem było objęte już całe poddasze. Domownicy zdążyli w porę opuścić budynek i nic im się nie stało.

Z ogniem walczyło 8 zastępów gaśniczych straży pożarnej z JGR PSP Police i Szczecina oraz OSP z Dobrej, Wołczkowa, Tanowa i Tatyni.

Pożar udało się opanować. Niestety budynek jest bardzo zniszczony i obecnie nie nadaje się do zamieszkania.

Uruchomiono już zbiórkę na rzecz poszkodowanych mieszkańców. Możemy pomóc wpłacając dowolną kwotę za pośrednictwem strony: https://zrzutka.pl/3kxpvd

Dodatkowo w sobotę, 27 kwietnia o godz. 14:00 na boisku w Grzepnicy odbędzie się festyn dla Gieni i Janka, którzy stracili w pożarze swój dobytek. Będzie pyszne ciasto, gorące napoje, kiełbasa z grilla, tosty, chleb ze smalcem, wata cukrowa, popcorn, owoce w czekoladzie, dmuchańce dla dzieci, malowanie buziek, kolorowe tatuaże, pokaz karate, salsa i wiele innych atrakcji. Na festyn zapraszają przyjaciele i sąsiedzi. Wszystkie środki zebrane podczas festynu zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych w pożarze.

Fot.: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach

Zobacz artykuły powiązane:



















































Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama