Zaloguj się | Rejestracja

Eko-nagrody w recomacie w Dobrej

środa, 15 września 2021 r., godz. 08:06  |  Wersja do druku

Od poniedziałku w recomacie znajdującym się przy Orliku w Dobrej można zbierać punkty i odbierać eko-nagrody. Każda wrzucona puszka aluminiowa lub butelka pet to 1 eko-punkt.Recomat, urządzenie do kompaktowania i segregowania opakowań po napojach, znajduje się przy ul. Poziomkowej w Dobrej. Można do niego wrzucać butelki PET, aluminiowe puszki i nakrętki. Od lipca urządzenie było testowane. Teraz ruszył projekt odbierania korzyści za segregowanie odpadów.

Każda wrzucona puszka aluminiowa lub butelka pet to 1 eko-punkt. Informację o punktach drukuje urządzenie po każdorazowym zakończeniu wrzucania odpadów. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów w Wydziale ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Egzekucji przy ul. Granicznej 39B w Dobrej będzie można odebrać nagrody.

Do 31 grudnia 2021 r. program lojalnościowy przedstawia się następująco:

50 pkt - piórnik z kredkami
60 pkt - piórnik z wyposażeniem lub kosmetyczka z juty
70 pkt - bambusowy notatnik lub worek ze sznurkiem
80 pkt - pendrive bambusowy 16 GB
100 pkt - bambusowy głośnik bezprzewodowy lub torba na zakupy z juty.

Zapoznaj się z regulaminem akcji

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 91 421 44 43.

Recomat w gminie Dobra zainstalowała szczecińska firma R3 Polska w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego związanego z segregacją odpadów.

Źródło: Kierownik WGOKiE Anna Budzyńska, Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama