Zaloguj się | Rejestracja

Remont Modrej i Koralowej jeszcze w 2021 roku

wtorek, 27 kwietnia 2021 r., godz. 16:26  |  Wersja do druku

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek zapowiedział, że remont ulic Modrej i Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza może się rozpocząć jeszcze w tym roku. Wszystko zależy od tego kiedy zakończą się prace przy budowie ul. Szafera i Węzła Głębokie."Trwa sesja Rady Miasta. Przed chwilą radni przyjęli ważne zmiany w budżecie. To oznacza, że w ciągu kilku tygodni ogłaszamy przetarg na Modrą i Koralową! Prace rozpoczną się po zakończeniu Szafera i Węzła Głębokie. Myślę, że start budowy jesienią" - poinformował w mediach społecznościowych Prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Szczecina i gminy Dobra. Remont ulic Modrej i Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza przekładany był już kilkukrotnie.

Inwestycja ma obejmować wymianę nawierzchni, wyznaczenie pasów rowerowych, budowę chodników i poprawę oświetlenia drogowego. Kilka lat temu wartość prac wyceniono na ponad 16 mln złotych. Opisane prace dotyczyć będą jedynie szczecińskiego odcinka drogi prowadzącej w kierunku Bezrzecza i Wołczkowa. Fragment ulicy Koralowej, od ulicy Zaściankowej w kierunku szkoły, stanowi własność Powiatu Polickiego, który planuje remont tej ulicy wraz z ul. Górną dopiero w 2023 r.


Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

aloha

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama