Zaloguj się | Rejestracja

Remont Modrej i Koralowej dopiero w 2019 roku?

wtorek, 14 listopada 2017 r., godz. 08:56  |  Wersja do druku

W projekcie budżetu Gminy Miasta Szczecin na rok 2018 próżno szukać zapisów dotyczących przebudowy ulic Modrej i Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza. Wszystko wskazuje na to, że rozpoczęcie inwestycji po raz kolejny zostało przesunięte w czasie. Magistrat informuje, że prace najwcześniej mogłyby się rozpocząć w 2019 r.Jeszcze w połowie maja, podczas spotkania z mieszkańcami osiedla Krzekowo-Bezrzecze, prezydent Piotr Krzystek przekonywał, że realnym terminem rozpoczęcia prac przy przebudowie ulic Modrej i Koralowej jest koniec wakacji.

Kolejnym wskazanym przez miasto terminem rozpoczęcia prac miała być wiosna 2018 r., a więc termin, w którym planowo miały już trwać prace przy przebudowie ulicy Arkońskiej. Jako, że ta druga inwestycja spowodować ma znaczne ograniczenie ruchu na al. Wojska Polskiego, już wtedy wielu mieszkańców zastanawiało się, w jaki sposób miasto planuje utrzymać drożność ulic prowadzących w kierunku gminy Dobra.

Reklamy Google:


Sprawa była omawiana na ostatnim posiedzeniu komisji gospodarki komunalnej rady miasta. Tam też odpowiadający za inwestycje zastępca prezydenta miasta Michał Przepiera przedstawił pomysł kolejnego przesunięcia w czasie przebudowy ulic Modrej i Koralowej.

Zdaniem urzędników utrudnienia w ruchu drogowym, jakie spowodowałyby obie - prowadzone równocześnie inwestycje, zbytnio skomplikowałyby przejazd zachodnią częścią miasta. Wszystko wskazuje więc na to, że rozpoczęcia tej niezwykle ważnej dla mieszkańców gminy Dobra inwestycji, doczekamy się dopiero w 2019 r.

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 1

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama