Zaloguj się | Rejestracja

Remont Modrej i Koralowej – kolejne opóźnienia

czwartek, 19 października 2017 r., godz. 08:15  |  Wersja do druku

Dopiero wiosną 2018 roku ruszyć powinny prace przy przebudowie ulic Modrej i Koralowej w szczecińskiej części Bezrzecza. Oznacza to kolejne opóźnienie tej ważnej, także dla mieszkańców gminy Dobra inwestycji.Jeszcze w połowie maja, podczas spotkania z mieszkańcami osiedla Krzekowo-Bezrzecze, prezydent Piotr Krzystek przekonywał, że realnym terminem rozpoczęcia prac przy przebudowie ulic Modrej i Koralowej, jest koniec wakacji. Okazało się jednak, że po raz kolejny inwestycja odwleczona została w czasie.

Reklamy Google:


Jak informuje Radio Szczecin, termin przesunął się przez negocjacje z gazownią, która w tej samej okolicy zamierza budować gazociąg. Wspólne negocjacje oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej i harmonogramu inwestycji trwają od kilku miesięcy i zdaniem urzędników, są już na ukończeniu.

W ramach inwestycji powstanie nowa nawierzchnia drogi, chodniki, ścieżka rowerowa i oświetlenie. Prace potrwać mają około roku.

Źródło: Radio Szczecin

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama