Zaloguj się | Rejestracja

Teren rekreacyjny w Dołujach - nowe zdjęcia

czwartek, 28 maja 2020 r., godz. 20:08  |  Wersja do druku

Przy ulicy Pięknej w Dołujach powstaje nowy teren rekreacyjny. Mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z boiska wielofunkcyjnego, siłowni zewnętrznej, dwóch placów zabaw i małpiego gaju. Na terenie obiektu znajdują się też wiaty rekreacyjne oraz miejsce na ognisko.Projekt terenu opracowała pracownia MD Polska Sp. z o.o. ze Szczecina. W trakcie przygotowywania projektu gmina analizowała wszelkie koncepcje zagospodarowania terenu przedstawione przez projektanta.

Na terenie rekreacyjnym znajduje się m.in. boisko wielofunkcyjne z trybuną, miejsce do gry w ping-ponga, zadaszone miejsce do gry w szachy, siłownia zewnętrzna. Dla dzieci w różnym wieku wybudowano dwa place zabaw oraz małpi gaj. Na terenie obiektu wybudowano już wiaty rekreacyjne oraz miejsce na ognisko. Teren jest ogrodzony, zagospodarowany zielenią, ścieżkami, chodnikami. Zabezpieczone będą również miejsca parkingowe oraz powstaną stojaki rowerowe.

W styczniu 2019 r. gmina ogłosiła przetarg na urządzenie i zagospodarowanie terenu, który wygrała firma P.B. GLOBAL Sp. z o.o. Sp.k. ze Szczecina. Na początku czerwca plac budowy został przekazany wykonawcy. Prace budowlane są już na bardzo zaawansowanym etapie. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć i filmu.

Koszt inwestycji wyniesie 1,9 mln złotych.

Teren rekreacyjny w Dołujach:


Budowa terenu rekreacyjnego w Dołujach:

Budowa terenu rekreacyjnego w Dołujach - film z drona:


Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama