Zaloguj się | Rejestracja

Teren rekreacyjny przy ul. Pięknej w Dołujach

piątek, 07 września 2018 r., godz. 17:17  |  Wersja do druku

Gotowy jest już projekt budowlany związany z urządzeniem i zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego przy ul. Pięknej w Dołujach. Pod koniec lipca złożono wniosek o pozwolenie na budowę inwestycji. Kolejnym krokiem będzie ogłoszenie przetargu.Projekt opracowała pracownia MD Polska Sp. z o.o. mieszczącą się w Szczecinie. Wartość opracowania wyniosła 23 tys. złotych. W trakcie przygotowywania projektu gmina analizowała wszelkie koncepcje zagospodarowania terenu przedstawione przez projektanta. Poniżej prezentujemy skany koncepcji i elementów zagospodarowania terenu.

Na terenie rekreacyjnym znajdować się będzie m.in. boisko wielofunkcyjne z trybuną, miejsce do gry w ping-ponga, zadaszone miejsce do gry w szachy, siłownia zewnętrzna. Dla dzieci w różnym wieku wybudowany zostanie plac zabaw oraz małpi gaj. Na terenie obiektu znajdować się będą wiaty rekreacyjne oraz miejsce na ognisko. Teren będzie ogrodzony, zagospodarowany zielenią, ścieżkami, chodnikami. Zabezpieczone będą również miejsca parkingowe oraz powstaną stojaki rowerowe.

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, gmina w ramach posiadanych środków, ogłosi przetarg na realizację inwestycji. Budowa terenu rekreacyjnego planowana jest w latach 2018-2019. Rzeczywiste koszty realizacji będą znane po wyborze wykonawcy, w ramach planowanego przetargu.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Skany koncepcji i elementów zagospodarowania terenu w Dołujach:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama