Zaloguj się | Rejestracja

Budowa terenu rekreacyjnego w Dołujach - film z drona

piątek, 07 lutego 2020 r., godz. 18:01  |  Wersja do druku

Przedstawiamy film nakręcony z perspektywy drona, który prezentuje budowę terenu rekreacyjnego w Dołujach. Na działce przy ulicy Pięknej powstanie m.in. boisko wielofunkcyjne, miejsce do gry w ping-ponga, siłownia zewnętrzna, dwa place zabaw i małpi gaj.Projekt terenu opracowała pracownia MD Polska Sp. z o.o. ze Szczecina. W trakcie przygotowywania projektu gmina analizowała wszelkie koncepcje zagospodarowania terenu przedstawione przez projektanta.

"Teren rekreacyjny przy ulicy Pięknej w Dołujach to wspólna praca Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Koscino, Gminy Dobra, biura architektonicznego MD Polska sp. z o.o i przychylnych mieszkańców" - mówi Radna Gminy Dobra Katarzyna Marks.

Na terenie rekreacyjnym znajdować się będzie m.in. boisko wielofunkcyjne z trybuną, miejsce do gry w ping-ponga, zadaszone miejsce do gry w szachy, siłownia zewnętrzna. Dla dzieci w różnym wieku wybudowane zostaną dwa place zabaw oraz małpi gaj. Na terenie obiektu znajdować się będą wiaty rekreacyjne oraz miejsce na ognisko. Teren będzie ogrodzony, zagospodarowany zielenią, ścieżkami, chodnikami. Zabezpieczone będą również miejsca parkingowe oraz powstaną stojaki rowerowe.

W styczniu 2019 r. gmina ogłosiła przetarg na urządzenie i zagospodarowanie terenu, który wygrała firma P.B. GLOBAL Sp. z o.o. Sp.k. ze Szczecina. Na początku czerwca plac budowy został przekazany wykonawcy. Obecnie widać już, gdzie będzie trybuna i boisko wielofunkcyjne. Trwają prace przy budowie ścieżek. Teren jest już ogrodzony.

Koszt inwestycji wyniesie 1,9 mln złotych. Teren rekreacyjny w Dołujach ma być gotowy w maju 2020 roku.

Źródło: TV News - Telewizja Lokalna Gminy Dobra

Budowa terenu rekreacyjnego w Dołujach - film z drona:


Budowa terenu rekreacyjnego w Dołujach:
Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama