Zaloguj się | Rejestracja

Koncert kwartetu smyczkowego String Girls Band

poniedziałek, 11 listopada 2019 r., godz. 16:10  |  Wersja do druku

W trakcie obchodów Święta Niepodległości w gminie Dobra, w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej wystąpił kwartet smyczkowy String Girls Band. Patriotyczny koncert poprowadził Dariusz Koronczewski.W piątek, 8 listopada w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej wystąpił kwartet smyczkowy String Girls Band w składzie Maria Radoszewska, Izabela Lazar, Patrycja Dąbrowska i Natalia Szwarczak.

String Girls Band to zespół, który powstał w 2017 roku z muzycznej pasji czterech absolwentek akademii muzycznych w Szczecinie, Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Zespół wykonuje zarówno muzykę klasyczną jak i rozrywkową, w rozmaitych formach i aranżacjach. W swoim dorobku artystycznym zespół może pochwalić się uczestnictwem w wielu prestiżowych wydarzeniach, takich jak: rozdanie nagród architektonicznych Prezydenta Miasta Szczecina w Filharmonii Szczecińskiej, konferencja z okazji 100-lecia Niepodległości dla Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej w Warszawie czy rozdanie uprawnień lekarskich na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Koncert z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości poprowadził Dariusz Koronczewski, wokalista i konferansjer z wieloletnim doświadczeniem. Jako pierwszy w naszym regionie podjął się organizacji i prowadzenia jako mistrz ceremonii tzw. ślubów humanistycznych.

Podczas koncertu mieszkańcy razem z zespołem mogli wspólnie zaśpiewać patriotyczne pieśni, takie jak "Wojenko, wojenko", "Przybyli ułani" czy "Marsz, marsz Polonia".

Poniżej prezentujemy fragmenty koncertu oraz galerię zdjęć.

Koncert kwartetu String Girls Band - 8 listopada 2019 r.:


Koncert kwartetu String Girls Band - 8 listopada 2019 r.:
Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama