Zaloguj się | Rejestracja

Teatrzyk Fioretti "Droga do Niepodległości" - wideo

poniedziałek, 11 listopada 2019 r., godz. 08:19  |  Wersja do druku

Podczas obchodów Święta Niepodległości w gminie Dobra, Teatrzyk Fioretti wystawił rewelacyjne przedstawienie "Droga do Niepodległości". Młodzi aktorzy z gminy Dobra pod opieką Moniki Chomiuk zaprezentowali widowisko historyczne na najwyższym poziomie.W piątek, 8 listopada aktorzy z Teatrzyku Fioretti zaprezentowali historyczne przedstawienie "Droga do Niepodległości". Gra młodych aktorów, scenografia i kostiumy były najwyższych lotów. Nic dziwnego, że po przedstawieniu aktorzy otrzymali burzę oklasków od publiczności.

"Chciałabym serdecznie podziękować naszym aktorom, rodzicom, którzy nas wspierają, pani Marzence, która o różnych porach dnia i nocy udostępnia nam klub do prób oraz pani dyrektor GCKiB. To, że nasi chłopcy są tak wspaniale przebrani to zasługa pana Rafała, naszego historyka ze szkoły podstawowej w Dobrej. Bardzo dziękujemy" - mówiła po przedstawieniu Monika Chomiuk, która kieruje Teatrzykiem Fioretti.

Poniżej prezentujemy zapis wideo całego przedstawienia oraz galerię zdjęć.

Teatrzyk Fioretti składa się z młodych artystów z gminy Dobra pod opieką Moniki Chomiuk. Powstał on z inicjatywy zaprzyjaźnionego franciszkanina ojca Tomasza Tęgowskiego, który chciał zaktywizować dzieci przy parafii. Pierwsze próby odbyły się we wrześniu 2011 roku. Początkowo miała to być tylko grupa teatralna, która wystawi w parafii Jasełka. Szybko okazało się jednak, że dzieci są bardzo chętne do dalszej pracy.

Teatrzyk Fioretti "Droga do Niepodległości" - 8 listopada 2019 r.:


Teatrzyk Fioretti "Droga do Niepodległości" - 8 listopada 2019 r.:Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama