Zaloguj się | Rejestracja

Zmiany personalne w Urzędzie Gminy Dobra

środa, 05 czerwca 2024 r., godz. 07:20  |  Wersja do druku

Na przełomie maja i czerwca doszło do zmian personalnych w Urzędzie Gminy Dobra. Dotychczasowa wicewójt Anna Rybakiewicz została wybrana na stanowisko Sekretarza Gminy Dobra. Natomiast stanowisko wicewójta objął Paweł Malinowski, radny gminy wybrany z Komitetu Wyborczego Wyborców Magdaleny Zagrodzkiej.Anna Rybakiewicz została wicewójtem Gminy Dobra w maju, krótko po zaprzysiężeniu nowej wójt Magdaleny Zagrodzkiej. W tym samym czasie, 13 maja ogłoszono nabór na stanowisko Sekretarza Gminy Dobra. 28 maja Urząd Gminy Dobra podał wyniki naboru. Komisja rekrutacyjna zarekomendowała Annę Rybakiewicz na stanowisko sekretarza. W uzasadnieniu wyboru podano, że kandydatka spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o pracę, posiada odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe i wieloletni staż pracy w samorządzie.

Jednocześnie na stanowisko wicewójta Gminy Dobra powołano Pawła Malinowskiego, radnego gminy wybranego z Komitetu Wyborczego Wyborców Magdaleny Zagrodzkiej. Mieszkaniec Mierzyna ma 47 lat. Od 2018 roku był radnym Gminy Dobra wybranym z KWW Magdaleny Zagrodzkiej. Do tej pory pracował m.in. w firmach HMI Polska Sp. z o.o., Demant i Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ster" w Szczecinie. Sprawuje też funkcję prezesa Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Do tej pory nie piastował stanowiska urzędniczego w jednostkach samorządu terytorialnego.

Paweł Malinowski obejmując stanowisko wicewójta złożył rezygnację z mandatu radnego. Jego miejsce w Radzie Gminy Dobra zajmie Adam Karczmarczuk, który podczas wyborów zdobył 90 głosów w okręgu wyborczym nr 3 obejmującym sołectwo Mierzyn.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama