Zaloguj się | Rejestracja

Anna Rybakiewicz - nowa wicewójt Gminy Dobra

piątek, 24 maja 2024 r., godz. 12:59  |  Wersja do druku

Podczas II sesji Rady Gminy Dobra, która odbyła się w połowie maja, mogliśmy poznać nową wicewójt. Stanowisko to objęła Anna Rybakiewicz, wicestarosta policki w latach 2010-2014.



Anna Rybakiewicz została nową wicewójt Gminy Dobra. Mieszkanka Gminy Kołbaskowo ma 50 lat i wykształcenie wyższe humanistyczne. W 2010 roku startowała w wyborach na wójta Gminy Kołbaskowo z ramienia Platformy Obywatelskiej. Zajęła wtedy 3. miejsce za Małgorzatą Schwarz i Izabelą Wesołowską-Kośmider (ostatecznie wybory wygrała wtedy Małgorzata Schwarz). Jednocześnie została wybrana do Rady Powiatu Polickiego i w głosowaniu, które odbyło się 21 grudnia 2010 r. została wybrana wicestarostą (starostą ponownie został Leszek Guździoł). Stanowisko wicestarosty piastowała do 2014 roku.

W 2014 roku Anna Rybakiewicz ponownie została wybrana do Rady Powiatu Polickiego razem z obecną wójt Gminy Dobra Magdaleną Zagrodzką. Obie panie startowały z komitetu Platformy Obywatelskiej. W 2018 roku nie startowała już w wyborach samorządowych, ale działała w zarządzie Komitetu Obrony Demokracji. Pełniła też funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Obywatelskiego "ALTERNATYWA".

Zobacz artykuły powiązane:




Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama