Zaloguj się | Rejestracja

Ślubowanie radnych, wójt i wybór przewodniczącego rady

wtorek, 07 maja 2024 r., godz. 18:48  |  Wersja do druku

W Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej odbyła się I sesja Rady Gminy Dobra IX kadencji. Podczas sesji ślubowanie złożyli radni oraz wójt Magdalena Zagrodzka. Wybrano też przewodniczącą i wiceprzewodniczących Rady Gminy Dobra.Podczas I sesji Rady Gminy Dobra Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej Rafał Zahorski wręczył obecnym zaświadczenia o wyborze na radnego. Następnie nowi radni złożyli ślubowanie.

Kolejnym punktem obrad był wybór przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Podczas tajnego głosowania radni wybrali na to stanowisko Joannę Napiwodzką, która zdobyła 11 głosów. Pierwszym wiceprzewodniczącym został Bartłomiej Miluch, a drugim Katarzyna Ciurzyńska.

Radni mieli też wybrać członków stałych komisji, jednak postanowiono przełożyć głosowanie na kolejną sesję.

Punktem kulminacyjnym i jednocześnie kończącym obrady było złożenie ślubowania przez wójt Magdalenę Zagrodzką.

"Chciałabym pogratulować wszystkim nowo wybranym radnym, przewodniczącej i wiceprzewodniczącym rady oraz podziękować wójt Teresie Derze za te lata pracy. Chciałabym też podziękować mieszkańcom, którzy nam zaufali i mojej błękitnej drużynie. To jest nasz sukces. Dziękuję i mam nadzieję na fajną, merytoryczną i ciężką pracę na rzecz naszych mieszkańców" - powiedziała po ślubowaniu nowa wójt Gminy Dobra.

Zobacz transmisję z I sesji Rady Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama