Zaloguj się | Rejestracja

Polsko-Niemiecki Dzień Dziecka - zdjęcia

wtorek, 04 czerwca 2024 r., godz. 12:50  |  Wersja do druku

W sobotę, 1 czerwca na terenie rekreacyjnym w Dobrej odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie zorganizowało GCKiB w Dobrej we współpracy z Gminą Dobra, Gminą Gemeinde Blankensee. Festyn zrealizowano w ramach projektu Interreg, ze środków Funduszu Małych Projektów.Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, m.in. dmuchańce, pokazy cyrkowe, warsztaty, gry i zabawy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie twarzy, warkoczyki, świat mydlanych baniek, proszki holi i wiele atrakcji.

"Festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany w Gminie Dobra cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży, ale również rodziców i mieszkańców gminy. Oprócz dobrego humoru dopisała również świetna pogoda" - relacjonują organizatorzy zabawy.

Zobaczcie zdjęcia z festynu

Kilka minut po godzinie 12:00 oficjalnego otwarcia festynu dokonała dyrektor GCKiB w Dobrej Zofia Ewa Hrynkiewicz, która powitała mieszkańców i gości. Szczególnie serdeczne życzenia złożone zostały dzieciom, zarówno tym małym jak i troszkę starszym. Moc atrakcji sprawiło, że boisko wypełniło się wieloma uczestnikami w różnym wieku. Była to doskonała okazja do rodzinnej integracji a wspólne świętowanie , radość dzieci i zaangażowanie dorosłych sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Źródło: GCKiB w Dobrej

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama