Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w Gminie Dobra - imprezy dla dzieci

środa, 29 maja 2024 r., godz. 09:07  |  Wersja do druku

Z okazji Dnia Dziecka w Gminie Dobra odbędzie się szereg festynów i pikników przeznaczonych dla najmłodszych. Zapraszamy do Mierzyna, Dołuj, Buku, Wołczkowa i Dobrej.Mierzyn

W Mierzynie z okazji Dnia Dziecka zaplanowano festyn rodzinny "Mierzyński Wór Przygód". W programie imprezy, która odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca w godz. 11-14 na terenie rekreacyjnym Mierzynianka,są m.in. dziecięca strefa radości, militaria, warsztaty robienia naturalnych lizaków, skakańce, dmuchańce, bańki mydlane, pokazy, gry, zabawy ruchowe, konkursy z nagrodami, popcorn i wiele innych niespodzianek. Na zabawę zaprasza Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn. Wydarzenie realizowane jest z budżetu obywatelskiego Gminy Dobra.

Dołuje

Jak co roku Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno zaprasza dzieci i rodziców na festyn z okazji Dnia Dziecka. Zabawa odbędzie się w sobotę, 1 czerwca w godz. 11-14 na terenie Family Garden przy ul. Daniela 19 w Dołujach. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, m.in. konkursy i zabawy z nagrodami, dla każdego dziecka wata cukrowa, popcorn i porcja lodów włoskich (bezpłatnie), kiełbaski z grilla, kawa, ciasto i pyszne lody oraz losowanie nagród rzeczowych i dwóch voucherów na półkolonie letnie w Family Garden.

Buk

Świetlica wiejska w Buku zaprasza dzieci na festyn w niedzielę, 2 czerwca. W programie m.in. zabawy ruchowo-taneczne, z pianą, liną, chustą i wodą, konkurencje sportowe, kącik plastyczny, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki i kolorowanie włosów, mega duża zjeżdżalnia, poczęstunek dla każdego i niezastąpiona wata cukrowa. Zabawa odbędzie się w godz. 12-15. Organizatorem festynu jest OPS w Dobrej przy współudziale LZS Pionier Buk.

Wołczkowo

Na festyn z okazji Dnia Dziecka zaprasza też Koło Gospodyń Wiejskich w Wołczkowie. Zabawa odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca w godz. 13-18 na terenie sportowo-rekreacyjnym w Wołczkowie. W programie m.in. gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, dmuchany plac zabaw, strefa gastronomiczna i warsztaty. Partnerem zabawy jest LZS Wołczkowo.

Dobra

W Dobrej zaplanowano Polsko-Niemiecki Dzień Dziecka. Festyn rozpocznie się w sobotę, 1 czerwca o godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej. W programie są m.in. konkursy z nagrodami, zabawy zespołowe, występy zespołów, pokazy sztuczek cyrkowych, pokazy baniek mydlanych i warsztaty tematyczne: bajkowe, malarskie, tworzenia maskotek, domków dla owadów. Największą atrakcją mają być zamki dmuchane dla najmłodszych, jak i starszych dzieci - więcej na temat imprezy. Organizatorem zabawy jest Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Przed festynem w Dobrej o godz. 9:30 odbędzie się rajd rowerowy "Szlakiem historii - wspólne dziedzictwo pieszo i na rowerze", a w trakcie zabawy o godz. 13:00 wystartuje wyjątkowy bieg dla dzieci, na który zapraszają Ludowe Zespoły Sportowe Koło Dobra, ExtremE WOLF oraz Koło Gospodyń Wiejskich Witaj w Grzepnicy. Więcej o tych wydarzeniach przeczytasz tutaj:

Rajd rowerowy "Szlakiem historii"
Bieg dla dzieci w Dobrej - 1 czerwca

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Źródło: Materiały organizatorów

Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama