Zaloguj się | Rejestracja

Polsko-Niemiecki Dzień Dziecka w Dobrej

wtorek, 28 maja 2024 r., godz. 13:01  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Polsko-Niemiecki Dzień Dziecka w Gminie Dobra. Moc atrakcji będzie czekać w sobotę, 1 czerwca na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej."Serdecznie zapraszamy na wspaniałe wydarzenie dla dzieci i nie tylko, zapraszamy całe rodziny. Tym razem będziemy świętować wspólnie z dziećmi z zaprzyjaźnionych gmin niemieckich. Naszym celem jest łamanie barier językowych oraz nawiązanie i poszerzenie relacji pomiędzy mieszkańcami sąsiednich gmin" - zapraszają organizatorzy festynu.

W planie są m.in. konkursy z nagrodami, zabawy zespołowe, występy zespołów, pokazy sztuczek cyrkowych, pokazy baniek mydlanych i warsztaty tematyczne: bajkowe, malarskie, tworzenia maskotek, domków dla owadów. Największą radością dla dzieci są zawsze zamki dmuchane, a będzie ich wiele, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci.

"Rodziców przepraszamy za kolorowy proszek holi, może Wasze pociechy troszkę się pobrudzą, ale na pewno będą szczęśliwe. Przywitają Was postacie z bajek, kolorowe balony uniosą Was w przestworza, a Pan Sylwester zaprowadzi Was w świat muzycznej zabawy. Zapraszamy wszystkich - małych, średnich i dużych. Przyjdźcie i bawcie się razem z nami" - informuje GCKiB w Dobrej.

Zabawa rozpocznie się o godz. 12:00 na terenie rekreacyjnym przy ulicy Sportowej w Dobrej.

Dzień Dziecka w Gminie Dobra realizowany jest w ramach projektu nr KPF-0066-24 pn. "Wszystkie dzieci nasze są - Polsko-Niemiecki Dzień Dziecka". Projekt realizowany jest ze środków Funduszu Małych Projektów w Programie Współpracy Interreg VIA Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska 2021-2027 w zakresie celu szczegółowego 6.3. Wzmocnienie zaufania.

Źródło: GCKiB w Dobrej

Polsko-Niemiecki Dzień Dziecka w Gminie Dobra - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama