Zaloguj się | Rejestracja

Extreme Wolf na Pol'and'Rock Festival

poniedziałek, 02 sierpnia 2021 r., godz. 15:41  |  Wersja do druku

Ekipa Extreme Wolf z gminy Dobra nie przestaje zaskakiwać swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami na imprezy biegowe. Kolejne wyzwanie jakie przyjęli do realizacji to organizacja biegu na festiwalu Pol'and'Rock Festival. Kreatywny bieg "Odlot" odbył się na pasie startowym lotniska Płoty-Makowice."Mieliśmy wiele świetnej zabawy podczas organizacji trzydniowych lotów na pasie startowym lotniska Płoty-Makowice. Extreme Wolf zawładnął pasem startowym i sercami festiwalowiczów na 27. Pol'and'Rock Festival. Spotkaliśmy się z gorącym przyjęciem i usłyszeliśmy wiele ciepłych słów dotyczących naszego pomysłu i samej organizacji kreatywno-ekologicznego biegu" - mówi Daniel Krępa z Extreme Wolf.

Bieg ekologiczny "Odlot" przeznaczony był wyłącznie dla uczestników Pol’and’Rock Festival, którzy posiadali bilet wstępu i znajdowali się na terenie festiwalu. Wszyscy zawodnicy musieli zostać zweryfikowani w biurze zawodów, gdzie osobiście każdy uczestnik odbierał pusty worek, a następnie w zamian za zebrane do niego śmieci z terenu festiwalu otrzymywał prawo startu w biegu. Dodatkowo każdy z zawodników przed startem powinien przygotować sobie własnoręcznie elementy związane z lotnictwem.

Podczas trzydniowych zmagań w biegu wystartowało blisko 1000 zawodników przebranych za jednostki latające. Uczestnicy zebrali 1125 worków śmieci - razem ponad 5 ton.

"Cudowne wspomnienia i zabawa jaką miała ekipa Extreme Wolf pozostaną w naszych sercach na bardzo długo. Do zobaczyska za rok" - zaprasza Daniel Krępa.

Odlotowe zdjęcia z kreatywnego biegu możecie zobaczyć na extremewolf.pl.

Fot. Artur Rydzewski

Extreme Wolf na Pol'and'Rock Festival:


Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama