Zaloguj się | Rejestracja

Extreme Wolf - zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy

sobota, 01 lutego 2020 r., godz. 20:27  |  Wersja do druku

W sobotę, 1 lutego w Grzepnicy odbyła się 3. edycja zimowego biegu Extreme Wolf. Uczestnicy mieli do pokonania dwie trasy - o długości 6 i 12 km. Ekstremalną atrakcją był odcinek prowadzący przez leśne jezioro.Impreza Extreme Wolf ma za zadanie promowanie unikatowych miejsc na Pomorzu Zachodnim, w ekstremalnym stanie fizycznym. Niewątpliwie jednym z takich miejsc jest Rezerwat Świdwie, leżący w obrębie gminy Dobra. Patronem pierwszej edycji biegu był wilk, a drugiej - bielik. Bohaterem trzeciej edycji imprezy był jeleń.

W sobotę, 1 lutego na placu w Grzepnicy zebrało się ok. 400 zawodników spragnionych ekstremalnych wrażeń. Bieg zaplanowano na 2 dystansach (6 km i 12 km), ze wspólnym startem. Zawodnicy mieli pokonać trasę w minimalistycznym odzieniu, co miało na celu jak największe zbliżenie do natury.

Uczestników biegu powitali Daniel Krępa z Klubu Sportowego "Extreme Wolf" oraz Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, która dopingowała biegaczy.

Po rozgrzewce zawodnicy wyruszyli na trasę. Ekstremalną atrakcją biegu była możliwość zanurzenia się w leśnym jeziorku. Prawie wszyscy zawodnicy zdecydowali się pokonać ten najtrudniejszy odcinek trasy.

"W biegu liczyło się przede wszystkim przetrwanie i poznanie własnych ograniczeń" - mówili organizatorzy.

Wszyscy zawodnicy ukończyli bieg. Na koniec przygotowano poczęstunek. To była kolejna, świetnie zorganizowana impreza. Wszystkim uczestnikom towarzyszył doskonały humor. Każdy z biegaczy otrzymał pamiątkowy medal.

Organizatorami imprezy byli Klub Sportowy Extreme Wolf oraz Gmina Dobra.

Bieg Extreme Wolf wspierali: Pomorze Zachodnie, Radio ESKA Szczecin 96,9, Peugeot Drewnikowski, Tenzi, Masar Wędliny z Akademii, DGS, Paneldoor s.c., Human Waste Zone, PUCCINI, Atak Logistik, At-Work Sp. z o.o., Unimedika - Klinika Osteopatii, Fizjoline Centrum Medyczne - Rehabilitacji i Treningu Personalnego, Marka.plus, Kudra i Spółka, Statek m/s Ładoga, Next Reklama, Etcetera Reklama Szczecin, Grupa Reklamowa Zapol, Puchary, Trofea, Statuetki, Medale www.trofea.pl, SEVMY, Villa Rubin.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo i zdjęć z tego fantastycznego wydarzenia.

Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - 1.02.2020 r.:


Extreme Wolf - zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy: 1 lutego 2020 r.:

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama