Zaloguj się | Rejestracja

Extreme Wolf poleca ekstremalny bieg DEEP V

piątek, 12 lutego 2021 r., godz. 15:39  |  Wersja do druku

Jak ekstremalne biegi to tylko z ekipą Extreme Wolf. To pasjonaci eksploracji zimna w każdej postaci. Tym razem sportowcy polecają ekstremalny bieg pod nazwą DEEP V.Sportowców z klubu Extreme Wolf nie trzeba juz przedstawiać. Poznaliśmy ich z organizacji takich znanych biegów w regionie jak Extreme Wolf w Grzepnicy czy Wataha w Puszczy Wkrzańskiej. Teraz przyszła kolej na kolejny bieg pod nazwą DEEP V.

DEEP V to 7 km wokół jeziora Głębokie, w tym pięć zanurzeń w trakcie biegu, to mieszanka, która niejednemu śmiałkowi da wiele do myślenia w pokonywaniu własnych ograniczeń. Formuła wyłącznie dla ludzi, którzy morsują, mają przy tym otwarty umysł i ciało na głęboką eksplorację zimna w czystej postaci.

Ekipa Extreme Wolf to pionierzy w łączeniu biegów na gołą klatę z wejściem do lodowatej wody. Stado ekstremalnych wilków z roku na rok jest coraz liczniejsze.

"Energia, osobliwe poczucie humoru, oraz niekonwencjonalne pomysły na podniesienie atrakcyjności biegów to nasz znak firmowy. Wszystkie terminy w lutym już są zajęte, więc zapraszamy na treningi otwarte w marcu. Start z plaży miejskiej jezioro Głębokie, w każdą sobotę godz. 10:00" - poleca Daniel Krępa z Extreme Wolf.

Więcej informacji na stronach na extremewolf.pl i na Facebooku.

Poniżej prezentujemy filmową relację z zimowego biegu na gołą klatę w Grzepnicy, który w 2020 r. zorganizowała ekipa Extreme Wolf.

Fot. Dulny Foto, Eryk Witek

Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - 1.02.2020 r.:


Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama