Zaloguj się | Rejestracja

Morsy z Dobrej zakończyły sezon 2020

poniedziałek, 28 grudnia 2020 r., godz. 19:24  |  Wersja do druku

Ekipa morsów LZS DOBRAwianie w świetle pochodni zakończyła sezon sportowy 2020. Podczas finałowej imprezy, która odbyła się w drugi dzień świąt, zorganizowano bieg "Świąteczne spalanie (kalorii)", morsowanie z pochodniami oraz pasowanie na Morsa.W drugi dzień świąt ekipa morsów LZS DOBRAwianie spotkała się na plaży jeziora w miejscowości Łęgi, aby w świetle pochodni wspólnie uczcić świąteczny czas.

"Oj działo się, działo! Poświąteczne kalorie, które w znacznych ilościach pojawiły się w wysportowanych ciałach naszych morsów, zostały natychmiast spalone podczas biegu wzdłuż linii brzegowej jeziora. Bieg odbył się w świetle ognia pochodni, które dzierżyli w dłoniach wszyscy uczestnicy biegu. Mistyczny, niczym z romantycznej powieści klimat, rozciągał się dookoła całej grupy, która równym tempem i z uśmiechem na twarzach przemierzała tajemnicze knieje lasu otaczającego jezioro" - relacjonuje Przewodniczący LZS Dobra Cezary Magda.

Po biegu wszyscy zanurzyli się w zimnej (5 stopni), ale jednocześnie orzeźwiającej wodzie, która natychmiast zmyła ze wszystkich świąteczne lenistwo. Przy ciepłym ogniu pochodni i gorącej herbacie wszyscy składali sobie życzenia pomyślności, zdrowia i radości.

"Tradycją stało się, że każda nasza kolejna kąpiel inaugurowana jest przyjęciem w nasze szeregi nowego Morsa. Gratulujemy odwagi i witamy w ekipie LZS DOBRAwianie" - mówi Cezary Magda.

Zobacz zdjęcia z podsumowania sezonu 2020

Źródło: Cezary Magda, LZS Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama