Zaloguj się | Rejestracja

MORŚwIŃSKO z LZS Dobra

środa, 12 lutego 2020 r., godz. 11:52  |  Wersja do druku

Na początku lutego na zaproszenie włodarzy Ińska, które w tym roku obchodzi 720-lecie nadania praw miejskich, do miejscowości zjechali miłośnicy lodowatych kąpieli. W tym zacnym gronie nie mogło zabraknąć reprezentacji z naszej gminy LZS Dobra.W niedzielę, 2 lutego dwudziestoosobowa ekipa LZS Dobra i ponad 300 innych morsów przybyło do Ińska. Była to jedna z wielu imprez zaplanowanych w 2020 roku, które uświetnią obchody 720-lecia nadania praw miejskich Ińsku.

Morsowanie połączono ze wspólnym biesiadowaniem. Ponadto LZS Dobra zostało wyróżnione za działalność sportową i propagowanie zdrowego stylu życia.

"Dostaliśmy ładny puchar i oficjalną koszulkę startową z zaproszemiem na kolejną imprezę "Bieg na Wierze", który odbędzie się w październiku 2020 r w Ińsku" - relacjonuje Cezary Magda, przewodniczący LZS Dobra.

Organizatorem imprezy byli: Klub Morsiki IŃSKO, Burmistrz Ińska Jacek Liwak, Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS oraz firma Ilikesport.

"Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza, Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS za pomoc naszej ekipie. Pozdrawiamy wszystkich" - dziękuje za pomoc Cezary Magda.

Źródło: Cezary Magda, LZS Dobra

MORŚwIŃSKO z LZS Dobra - 2 lutego 2020 r.:
Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama