Zaloguj się | Rejestracja

Świąteczne spalanie kalorii z LZS Dobra

piątek, 27 grudnia 2019 r., godz. 14:41  |  Wersja do druku

W drugi dzień świąt sportowcy z LZS Dobra spotkali się na plaży przy jeziorze Głębokie, aby w świetle pochodni wspólnie uczcić świąteczny czas. Poświąteczne kalorie, które w znacznych ilościach pojawiły się w wysportowanych ciałach naszych morsów, zostały natychmiast spalone podczas biegu wzdłuż linii brzegowej jeziora i kąpieli w lodowatej wodzie.Oj działo się, działo! W drugi dzień świąt ekipa Morsów LZS Dobra spotkała się na plaży jeziora Głębokie, by wspólnie uczcić w świetle płomienia pochodni ten świąteczny, wyjątkowy czas. Poświąteczne kalorie, które w znacznych ilościach pojawiły się w wysportowanych ciałach naszych morsów, zostały natychmiast spalone podczas biegu wzdłuż linii brzegowej jeziora Głębokie.

Bieg wzdłuż linii brzegowej jeziora Głębokie odbył się w świetle pochodni, które dzierżyli w dłoniach wszyscy uczestnicy. Mistyczny klimat, niczym z romantycznej powieści, rozciągał się dookoła całej grupy, która równym tempem i z uśmiechem na twarzach przemierzała las wokół jeziora.

Po biegu wszyscy zanurzyli się w zimnej, ale jednocześnie orzeźwiającej wodzie, która natychmiast zmyła ze wszystkich świąteczne lenistwo. Przy ciepłym ogniu pochodni i gorącej herbacie wszyscy składali sobie świąteczno-noworoczne życzenia pomyślności, zdrowia i radości.

"Z serdecznymi życzeniami zapraszamy wszystkich na kolejną, ostatnią już w tym roku mroźną orzeźwiającą kąpiel - w niedzielę, 29 grudnia. Tradycją stało się, że każda kolejna kąpiel inaugurowana jest przyjęciem w nasze szeregi nowego Morsa. Tak było też i tym razem. Brawo dla Andrzeja, kolejnego morsa w ekipie LZS Dobra" - relacjonuje i poleca przewodniczący LZS Dobra Cezary Magda.

Źródło: Cezary Magda, LZS Dobra

Świąteczne spalanie kalorii z LZS Dobra - 26 grudnia 2019 r.:


Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama