Zaloguj się | Rejestracja

Kolejne sukcesy Kamila Serafina

piątek, 30 października 2020 r., godz. 11:03  |  Wersja do druku

Kamil Serafin, kierowca wyścigowy z gminy Dobra i jednocześnie Mistrz Polski z sezonu 2017, zadebiutował w tym roku w serii wyścigów Swift Cup Europe. Kamil świetnie sobie radził podczas wyścigów na torach w Austrii, Słowacji, Czechach i na Węgrzech. Podczas ostatniej rundy dwa razy stanął na podium zajmując 3 miejsce.Kamil Serafin to utalentowany kierowca wyścigowy z gminy Dobra. W poprzednich latach zdobywał najwyższe trofea w prestiżowej serii Kia Lotos Race, która rozgrywana była na torach wyścigowych w całej Europie.

W tym roku Kamil zadebiutował w serii wyścigów Swift Cup Europe, którą zakończył na bardzo dobrej 8 pozycji. Podczas ostatniej rundy wyścigów rozgrywanych na Węgrzech dwa razy stanął na podium zajmując 3 miejsce.

"Ostatnia runda pucharu wyścigowego Suzuki Swift Cup Europe była dla nas zdecydowanie najlepsza w tym sezonie. Na węgierskim torze Hungaroring udało mi się stanąć dwukrotnie na najniższym stopniu podium, także tym pozytywnym akcentem kończymy sezon wyścigowy 2020. Serdecznie dziękuję Państwu za wsparcie i pozdrawiam wszystkim mieszkańcom gminy Dobra" - mówił po zakończeniu sezonu Kamil Serafin.

Więcej informacji o sukcesach Kamila Serafina na stronie Serafin Racing Team.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama