Zaloguj się | Rejestracja

Ekstremalny bieg po Puszczy Wkrzańskiej "Wataha III"

poniedziałek, 14 września 2020 r., godz. 11:15  |  Wersja do druku

W sobotę, 12 września odbył się bieg crossowy po starorzeczach i wąwozach Puszczy Wkrzańskiej "Wataha III". Organizatorem imprezy był klub sportowy z Dobrej ExtremE Wolf oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Partnerem biegu była Gmina Dobra.Wilki i wilczyce z klubu ExtremE Wolf po raz kolejny pokazali, jak zorganizować imprezę na najwyższym poziomie. "Wataha III" była już trzecią edycją biegu terenowego po starorzeczach i wąwozach Puszczy Wkrzańskiej. W zawodach wystartowało 250 zawodników, w tym grupa sportowców z gminy Dobra.

Przygotowano dwie trasy o długości 7 i 15 kilometrów. Start i meta znajdowały się na Polanie Miodowej w Szczecinie. Zawodnicy musieli pokonywać wzniesienia oraz przeprawiać się przez zwały błota i powalone drzewa. Trasa była bardzo wymagająca. Biegacze otrzymali specjalne koszulki oraz charakterystyczne medale na zakończenie biegu. Na mecie dla zawodników przygotowana została bogata strefa bufetowa, gdzie można było spróbować regionalnych przysmaków.

"To było prawdziwe górskie bieganie i to z wieloma atrakcji na trasie, jakie ekipa ExtremE Wolf przygotowała dla wszystkich śmiałków. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, śliczne koszulki i wspaniały, bardzo pożyteczny medal. Słowa uznania dla wolontariuszy, ich pracy i zaangażowania. Trasa przygotowana wzorowo. Brawo! Dziękujemy, gratulujemy i pozdrawiamy" - podsumował bieg Przewodniczący Koła LZS Dobra Cezary Magda.

"Dziękujemy naszym partnerom. Bez nich ciężko byłoby zorganizować takie wydarzenie. Jest moc! Podziękowania dla wspaniałych wolontariuszy, dzięki którym impreza mogła mieć taki rozmach. Uczestnikom dziękujemy natomiast za radość i uśmiechy, bo to była dla nas organizatorów największa nagroda" - mówi Daniel Krępa z ExtremE Wolf.

Klub sportowy ExtremE Wolf organizuje też co roku zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy i realizuje projekt ekologiczny "Human Waste Zone", który zakłada skoordynowaną akcję usuwania śmieci z terenów leśnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które prezentujemy poniżej. Więcej fotografii na stronie: www.facebook.com/extremewolf.

Bieg crossowy "Wataha III" - 12 września 2020 r.:


Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama