Zaloguj się | Rejestracja

Bieg crossowy po Puszczy Wkrzańskiej "Wataha II"

wtorek, 17 września 2019 r., godz. 18:54  |  Wersja do druku

W sobotę, 14 września odbył się bieg crossowy po starorzeczach i wąwozach Puszczy Wkrzańskiej "Wataha II". Organizatorem imprezy był klub sportowy z Dobrej ExtremE Wolf, pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz Wójt Gminy Dobra Teresy Dera.W zawodach wystartowało 70 drużyn, blisko 300 zawodników, w tym sam Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. W biegu wzięła też udział spora grupa biegaczy i kibiców z Koła LZS Dobra. Trasa biegu prowadziła po starorzeczach i wąwozach Puszczy Wkrzańskiej.

"Nie potrzeba wymyślnych przeszkód, sama natura w puszczy daje potężnego kopa. To było prawdziwe górskie bieganie i to z wieloma atrakcji na trasie. Dzięki za super imprezę. ExtremE Wolf to wilki, które nie boją się ostrej przecierki na trasie. Słowa uznania dla wolontariuszy ich pracy i zaangażowania - jesteście wielcy. Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy" - relacjonuje Przewodniczący Koła LZS Dobra Cezary Magda.

Sygnał do startu dali Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Marszałek Województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, którzy patronowali imprezie. Zawodnicy otrzymali specjalne koszulki oraz charakterystyczne medale na zakończenie biegu.

Na mecie dla zawodników przygotowana została bogata strefa bufetowa, gdzie można było spróbować rewelacyjnej kiełbaski firmy Masar czy oscypki przywiezione specjalnie z Żywca.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które prezentujemy poniżej. Więcej fotografii na stronie: www.facebook.com/extremewolf.

Bieg crossowy "Wataha II" - 14 września 2019 r.:
Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama