Zaloguj się | Rejestracja

Oferty pracy w nowym przedszkolu w Mierzynie

poniedziałek, 20 lipca 2020 r., godz. 09:31  |  Wersja do druku

Do 24 lipca można składać oferty na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Mierzynie. Zatrudnienie 6 nowych nauczycieli możliwe jest dzięki dotacji uzyskanej w ramach projektu "DLA DOBRA DZIECI - utworzenie 75 nowych miejsc wychowania przedszkolnego w gminie Dobra", w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Szczegóły dotyczące ogłoszenia:
Przedmiot: wychowanie przedszkole
Ilość wakatów: 6
Liczba godzin w tygodniu: pełny etat (25/25 lub 22/22)
Informacje o wakacie: zatrudnienie od 1.09.2020 r.
Miejsce zatrudnienia: Przedszkole Publiczne Nr 1 w Mierzynie w Zespole Przedszkoli w Mierzynie, przy ul. Kolorowej 25
Ważność ogłoszenia: 24.07.2020 r.

Dane adresowe do przesyłania ofert:
Nazwa jednostki: Urząd Gminy Dobra
Kod pocztowy: 72-003 Dobra, ul. Szczecińska 16a
Telefon: 91 311 30 48
E-mail: gmina@dobraszczecinska.pl

Niezbędne wymagania:
- obywatelstwo polskie,
- ukończenie studiów wyższych kierunkowych z przygotowaniem pedagogicznym,
- kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
- kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku nauczyciela.

Wymagane dokumenty:
- życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV), z podaniem danych umożliwiających kontakt, tj. adresu, adresu e-mail lub numeru telefonu,
- list motywacyjny,
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
- kserokopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, uprawnieniach i umiejętnościach,
- kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, aktualne zaświadczenia),
- oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
- oświadczenie kandydata, że ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
- oświadczenie kandydata o treści: „nie byłem(am) skazany(a) prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe”.


Reklama:Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty prosimy dostarczyć do Urzędu Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra lub przesłać pocztą elektroniczną (gmina@dobraszczecinska.pl) do 24 lipca 2020 r. ze zgodą na przetwrarzanie danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Oferta powinna być opatrzona oświadczeniem: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej: „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wójta Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra, w celu prowadzenia bieżących i przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Wójta Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra.

Więcej informacji na temat ogłoszenia - tutaj.Kompleks przedszkolny zlokalizowany jest obok szkoły podstawowej przy ul. Kolorowej. W nowoczesnym budynku znajduje się: 9 sal dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, wyposażonych w aneksy na pomoce dydaktyczne, magazynki na sprzęt do leżakowania oraz toalety dla uczniów, dwie szatnie dla dzieci, poczekalnia dla rodziców, sala do zajęć ruchowych, część socjalna i sanitarna, zaplecze kuchenne, pomieszczenia funkcyjne, sekretariat, gabinet dyrektora, pokój nauczycielski z zapleczem socjalnym, portiernia, pomieszczenia magazynowe i gospodarcze.

Budowa przedszkola rozpoczęła się pod koniec 2018 roku. Koszt inwestycji to ponad 21 mln złotych. Wykonawcą jest firma EBUD z Bydgoszczy, która wybudowała m.in. nową szkołę podstawową w Dobrej.

Gmina Dobra pozyskała dofinansowanie w kwocie 1,4 mln zł na zakup wyposażenia do Przedszkola Publicznego nr 1 w Mierzynie i szkolenia wychowawców przedszkolnych. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu gmina zakupi wyposażenie do budowanego przedszkola. Będą to m.in. szafki, biurka, pufy i kanapy dla dzieci, tablice, maty edukacyjne oraz podłogi interaktywne do nauki języka angielskiego i programowania. Projekt przewiduje też szkolenia dla wychowawców przedszkolnych w celu podnoszenia ich kwalifikacji.

Gmina Dobra od lat inwestuje w infrastrukturę edukacyjną. W 2013 roku powstała nowa szkoła podstawowa w Mierzynie, w 2017 roku rozbudowano szkołę podstawową w Bezrzeczu, a w 2018 roku szkołę w Dobrej. Gmina wyremontowała też szkołę w Dołujach.

Na uwagę zasługuje porównanie wydatków i dochodów z tytułu realizacji przez gminę zadań w zakresie oświaty. W 2020 roku Gmina Dobra otrzyma na ten cel 20.913.350 zł z budżetu państwa. Natomiast wydatki na zadania oświatowe, tj. utrzymanie szkół, przedszkoli, punktów przedszkolnych, obsługa ekonomiczna i administracyjna, dotacje dla przedszkoli niepublicznych, świetlice szkolne, pomoc materialna dla uczniów, dokształcanie i doskonalenie nauczycieli, wpłata do budżetu państwa części subwencji tzw. janosikowe, zaplanowano w kwocie 44.226.760,03 zł. Gmina Dobra dokłada więc 23 mln złotych, z czego 14.670.000 zł to wydatki na inwestycje w oświacie.

W tym roku Gmina Dobra planuje rozpocząć prace projektowe dotyczące budowy nowej szkoły w Dołujach, nowego przedszkola ze żłobkiem w Bezrzeczu oraz termomodernizację budynku i rozbudowę szatni w szkole w Rzędzinach.

Budowa przedszkola w Mierzynie - wideo:


Budowa przedszkola w Mierzynie - zdjęcia:Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama