Zaloguj się | Rejestracja

Chodnik przy ul. Topolowej w Mierzynie już gotowy

wtorek, 26 maja 2020 r., godz. 18:42  |  Wersja do druku

Zakończyła się budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie. Gmina Dobra odebrała już inwestycję od wykonawcy. Za nieco ponad 150 tys. złotych wybudowano ciąg pieszy o długości ok. 230 m, który połączył istniejące chodniki od strony Mierzyna i Szczecina. Inwestycję zrealizowano przed terminem.W ramach inwestycji powstał chodnik o długości ok. 230 metrów. Połączył on istniejące chodniki od strony ul. Łukasińskiego (przy tablicy Szczecin/Mierzyn) i od strony Mierzyna, który wcześniej kończył się na wysokości ul. Miłej.

Chodnik o szerokości 2 metrów z lokalnym zwężeniem do 1,8 m jest oddzielony od jezdni wyniesionym, betonowym krawężnikiem.

Wykonawcą była firma Usługi Ogólnobudowlane i Drogowe z Trzeszczyna. Plac budowy przekazano 20 marca. W związku z podjętymi działaniami w gminie Dobra, aby ograniczyć do minimum ryzyko ewentualnego rozprzestrzeniania się koronawirusa, wszelkie uwagi do inwestycji były zgłoszone na piśmie, jako załącznik do protokołu przekazania placu budowy.

Wartość inwestycji wyniosła 154.800 złotych.

Zakończyła się budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie:
Budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie:


Zobacz artykuły powiązane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama