Zaloguj się | Rejestracja

Ruszyła budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie

wtorek, 14 kwietnia 2020 r., godz. 17:15  |  Wersja do druku

Rozpoczęła się budowa chodnika przy ulicy Topolowej w Mierzynie. Chodnik powstanie na odcinku od granicy Mierzyna ze Szczecinem (od strony ul. Łukasińskiego) do skrzyżowania z ul. Miłą.W ramach inwestycji powstanie chodnik o długości ok. 230 metrów. Połączy on istniejące chodniki od strony ul. Łukasińskiego (przy tablicy Szczecin/Mierzyn) i od strony Mierzyna, który teraz kończy się na wysokości ul. Miłej.

Chodnik o szerokości 2 metrów, z lokalnym zwężeniem do 1,8 m, będzie oddzielony od jezdni wyniesionym, betonowym krawężnikiem.

Wykonawcą jest firma Usługi Ogólnobudowlane i Drogowe z Trzeszczyna. Plac budowy przekazano 20 marca. W związku z podjętymi działaniami w gminie Dobra, aby ograniczyć do minimum ryzyko ewentualnego rozprzestrzeniania się koronawirusa, wszelkie uwagi do inwestycji były zgłoszone na piśmie, jako załącznik do protokołu przekazania placu budowy.

Termin wykonania prac budowlanych to 30 września 2020 roku. Wartość inwestycji wynosi 154.800 złotych.

Budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie:


Budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie:
Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama