Zaloguj się | Rejestracja

Budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie

wtorek, 04 lutego 2020 r., godz. 16:30  |  Wersja do druku

Jest już gotowy projekt i zezwolenie na budowę chodnika przy ulicy Topolowej w Mierzynie. Chodnik powstanie na odcinku od granicy Mierzyna ze Szczecinem (od strony ul. Łukasińskiego) do skrzyżowania z ul. Miłą.W ramach inwestycji powstanie chodnik o długości ok. 230 metrów. Połączy on istniejące chodniki od strony ul. Łukasińskiego (przy tablicy Szczecin/Mierzyn) i od strony Mierzyna, który teraz kończy się na wysokości ul. Miłej.

Chodnik o szerokości 2 metrów, z lokalnym zwężeniem do 1,8 m, będzie oddzielony od jezdni wyniesionym, betonowym krawężnikiem.

Jest już gotowy projekt i zezwolenie na realizację inwestycji. Obecnie przygotowywana jest procedura wyboru wykonawcy prac.

Szacunkowa wartość inwestycji to nieco ponad 150.000 zł.

Budowa chodnika przy ul. Topolowej w Mierzynie:

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama