Zaloguj się | Rejestracja

Autobus nr 124 wraca na ul. Długą w Mierzynie

poniedziałek, 23 grudnia 2019 r., godz. 04:28  |  Wersja do druku

W związku z zakończeniem prac budowlanych na ul. Długiej w Mierzynie linia autobusowa nr 124 wraca na swoją stałą trasę. Autobusy będą kursować po ul. Długiej od poniedziałku, 23 grudnia.Ulica Długa w Mierzynie była modernizowana od lipca do grudnia 2019 r. na odcinku między ulicami Śliczną a Osiedlem Pod Lipami. Inwestycja zakładała m.in. wymianę nawierzchni, budowę nowej kanalizacji deszczowej oraz budowę chodników: wzdłuż południowej krawędzi jezdni na odcinku od ul. Ślicznej do zjazdu przy boisku oraz wzdłuż północnej krawędzi jezdni na odcinku od ul. Modrzewiowej do ul. Jarzębinowej.

Koszt modernizacji wyniósł 9.155.350 zł. Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych to 3.669.249 zł. Przebudowa powiatowej drogi była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Gminy Dobra, która dołożyła starostwu do remontu 3,28 mln złotych.

Podczas prowadzonych prac budowlanych zmianie uległa trasa linii autobusowej nr 124. W kierunku przystanku "Mierzyn Pod Lipami" autobusy kursowały objazdem przez ul. Welecką, Lubieszyńską i Zeusa do przystanku końcowego.

W związku z zakończeniem inwestycji na ul. Długiej, od 23 grudnia autobusy nr 124 wracają na swoją stałą trasę: Szczecin Kwiatowa - Ku Słońcu - Mierzyn Welecka - Długa - Zeusa (z powrotem: Zeusa - Lubieszyńska - Welecka). Rozkład linii nr 124 dostępny jest na stronie ZDiTM - kliknij tutaj.

Przebudowa ulicy Długiej w Mierzynie:


Zakończyła się przebudowa ulicy Długiej w Mierzynie:
Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama