Zaloguj się | Rejestracja

Przygotowania do przebudowy ul. Szkolnej w Bezrzeczu

piątek, 08 lutego 2019 r., godz. 19:08  |  Wersja do druku

Trwają przygotowania do przebudowy ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Przeprowadzono już wycinkę drzew, niezbędną do realizacji inwestycji, w ramach której przebudowany zostanie 1,5-kilometrowy odcinek drogi, od skrzyżowania z ul. Górną w Bezrzeczu do skrzyżowania z ulicą Folwarczną.Planowana przebudowa drogi obejmie kompleksową budowę odcinka ulicy o łącznej długości 1453 metrów. Skorygowany zostanie przebieg drogi, powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa, oświetlenie, chodnik do ul. Nad Ruczajem oraz kanalizacja deszczowa. W ramach inwestycji powstanie również zatoka postojowa na 11 miejsc oraz przebudowana zostanie kolidującą z inwestycją infrastruktura podziemna.

"Wiem jak ważna dla mieszkańców jest przebudowa ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Z drogi tej korzysta wielu kierowców, a stan nawierzchni bezwzględnie wymaga remontu" - mówiła po zakończeniu przetargu Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Budowlane BIS Sp. z o.o. ze Szczecina. Koszt inwestycji to 8.799.604,78 zł. Inwestycja ma być zrealizowana do 31 stycznia 2020 r.

Źródło: Z-ca kierownika Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji UG Dobra Tomasz Kakowski

Ulica Szkolna w Bezrzeczu:

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama