Zaloguj się | Rejestracja

Przebudowa ulicy Szkolnej w Bezrzeczu

czwartek, 02 sierpnia 2018 r., godz. 12:02  |  Wersja do druku

Trwa postępowanie przetargowe, które wyłoni wykonawcę przebudowy ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Gmina Dobra planuje remont niemal 1,5-kilometrowego odcinka drogi, od skrzyżowania z ul. Górną w Bezrzeczu do skrzyżowania z ulicą Folwarczną. Poza nową nawierzchnią, wzdłuż drogi powstanie m.in. chodnik i oświetlenie.Odcinek ulicy Szkolnej prowadzącej z Bezrzecza w kierunku Wąwelnicy i Skarbimierzyc od lat jest w bardzo złym stanie. Planowana przebudowa tej ruchliwej drogi obejmie kompleksową budowę odcinka o łącznej długości 1453 metrów.

Reklamy Google:


Dodatkowo powstanie chodnik wraz z oświetleniem, zjazdy oraz skrzyżowania z drogami wewnętrznymi. W ramach inwestycji powstanie również zatoka postojowa na 11 miejsc i odwodnienie. Przebudowana też zostanie kolidującą z inwestycją infrastruktura podziemna.

Przetarg najprawdopodobniej rozstrzygnięty zostanie na przełomie sierpnia i września. Prace, planowo powinny zakończyć się do 31 stycznia 2020 r.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama