Zaloguj się | Rejestracja

Turniej o Puchar Prezesa LZS Dobra w Bowlingu

wtorek, 30 kwietnia 2024 r., godz. 08:01  |  Wersja do druku

W kręgielni Champions Club w Policach odbył się Turniej o Puchar Prezesa LZS Dobra w Bowlingu. Fundatorami nagród i partnerami wydarzenia były firmy: TENZI, McDonald's Lubieszyn, Blue Water Shipping oraz AM reklama i Alwit.Super atmosfera, wysoki poziom sportowy, wspaniali goście i kręgle - tak w skrócie można opisać to, co działo się 6 kwietnia w kręgielni Bowling Champions Club Police. W Turnieju o Puchar Prezesa LZS Dobra w Bowlingu wzięło udział ponad 30 zawodników. Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany, choć nie zabrakło walki o cenne trofea.

Po zaciętej rywalizacji i rozegranych rundach wybrano najlepszych zawodników, zarówno wśród juniorów jak i seniorów.

"Sędzia zawodów wraz ze sponsorami naszego koła, wręczyli pamiątkowe dyplomy i medale, a dla najlepszych rzucających puchary i nagrody rzeczowe. Nagrody rzeczowe ufundowały firmy: TENZI, McDonald's Lubieszyn, Blue Water Shipping oraz AM reklama i Alwit, za co przy okazji składamy serdeczne podziękowania" - mówi Cezary Magda, przewodniczący GZ LZS w Dobrej.

Zobacz zdjęcia z zawodów

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę podczas zawodów, a pracownikom Champions Club Police składają serdeczne podziękowania.

Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama