Zaloguj się | Rejestracja

Stypendia dla zdolnych uczniów z gminy Dobra

poniedziałek, 12 września 2022 r., godz. 12:40  |  Wersja do druku

Do 20 września 2022 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium dla najzdolniejszych uczniów z terenu gminy Dobra. Z wnioskiem wystąpić mogą rodzice uczniów (za pośrednictwem dyrektora szkoły), a także rada rodziców i dyrekcja szkoły. Jest o co się starać, gdyż wysokość stypendium może wynieść aż 1000 zł.Sposób przyznawania stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce reguluje uchwała Rady Gminy Dobra z dnia 29 maja 2014 r. w sprawie określenia zasad przyznawania stypendium Wójta Gminy Dobra dla uczniów szczególnie zdolnych.

Uczniowie powinni wykazać się w roku szkolnym 2021/2022 wzorową lub bardzo dobrą oceną z zachowania, średnią co najmniej 4,75 oraz być laureatami konkursów, olimpiad przedmiotowych, albo turniejów wiedzy o zasięgu powiatowym, regionalnym lub wojewódzkim.

O przyznanie stypendium starać się mogą uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych - pobierz wniosek.

Wniosek można składać do dnia 20 września 2022 r. Szczegółowe informacje na temat stypendium można uzyskać w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Dobrej, z siedzibą przy ul. Daniela 32 w Dołujach, tel. 91 311 37 38.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama