Zaloguj się | Rejestracja

Szatnia przy boisku w Dobrej prawie gotowa

piątek, 02 września 2022 r., godz. 10:50  |  Wersja do druku

Dobiegła końca budowa zaplecza socjalnego przy boisku sportowym w Dobrej. Inwestycja została zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.



Po wykonaniu nowej nawierzchni boiska sportowego przy ul. Sportowej w Dobrej przyszedł czas na budowę zaplecza sanitarno-szatniowego wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną. Dokumentację techniczną wykonała Pracownia Architektoniczna ARCHISPEKTRUM.

Prace budowlane rozpoczęły się w 2021 roku. Obecnie inwestycja jest już na ukończeniu.

"Całość inwestycji jest w tej chwili w trakcie odbiorów realizowanych przez Gminę Dobra. Przygotowywana jest też kwestia pełnego wyposażenia obiektu, tak aby mógł on w pełni służyć naszym mieszkańcom i sportowcom" - mówi Tomasz Kakowski, kierownik Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji Urzędu Gminy Dobra.

Budynek został zaprojektowany w jednym ciągu i podzielony na 4 pomieszczenia, do których prowadzą osobne wejścia od strony frontowej. W obiekcie znajduje się szatnia dla gości, która będzie wyposażona w 13 szafek. Do tego zaplecze higieniczno-sanitarne, w skład którego wchodzą trzy prysznice, trzy umywalki, miska ustępowa. Szatnia gospodarzy została zaprojektowana i wyposażona analogicznie. W obiekcie znajdować się też będą toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie techniczne, magazyn oraz pokój sędziów wraz z zapleczem higieniczno-sanitarnym, wyposażonym w: miskę ustępową, prysznic i umywalkę.

Inwestycję na zlecenie Gminy Dobra wykonało Przedsiębiorstwo Budowlane Global Sp. z o.o. za kwotę 687.777 złotych.

Celem projektu finansowanego z budżetu obywatelskiego było stworzenie kompleksu sanitarno-szatniowego niezbędnego do organizowania zawodów sportowych, szkolenia młodzieży, zachęcenie okolicznych mieszkańców do uprawiania sportu, integracji i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zobacz artykuły powiązane:



Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama