Zaloguj się | Rejestracja

Budowa nowej nawierzchni na boisku w Dobrej

środa, 05 września 2018 r., godz. 18:42  |  Wersja do druku

Trwa budowa nowej nawierzchni boiska sportowego w Dobrej. W ramach inwestycji powstanie nie tylko murawa, ale również kanalizacja deszczowa. Dodatkowo Urząd Gminy Dobra wyłonił wykonawcę dokumentacji technicznej związanej z budową nowych szatni na boisku przy ul. Sportowej.Inwestycja zakłada wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej, odwodnienie oraz budowę nawierzchni boiska sportowego z trawy naturalnej na działce przy ul. Sportowej w Dobrej. Prace budowlane realizuje toruńska firma G&Syn Boiska Jerzy Gawlik. Wartość prac wyniesie około 460 tysięcy złotych.

Z inwestycji z pewnością zadowoleni będą piłkarze i kibice miejscowego klubu Ehrle Dobra, którzy wskazywali na zły stan boiskowej murawy. Inwestycja powinna zakończyć się do końca października 2018 r.

Reklamy Google:


To nie koniec inwestycji przy ul. Sportowej w Dobrej. Urząd gminy wyłonił wykonawcę, który opracuje dokumentację techniczną związaną z budową nowych szatni. Budynek ma być zaprojektowany w jednym ciągu, podzielony na 4 pomieszczenia, do których będą osobne wejścia od strony frontowej. Pracownia Architektoniczna ARCHISPEKTRUM weźmie pod uwagę wszystkie elementy, które należy przewidzieć przy założeniu całorocznego użytkowania budynku.

Koszt wykonania dokumentacji to prawie 21 tys. złotych, a termin - 30 kwietnia 2019 roku.

Źródło: Urząd Gminy Dobra. Fot. www.drony.szczecin.pl

Budowa boiska przy ul. Sportowej w Dobrej:

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama