WiadomośćBudowa nowej nawierzchni na boisku w Dobrej
(Kategoria: Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa, 05 września 2018 r., godz. 18:42

Budowa nowej nawierzchni na boisku
w Dobrej
Trwa budowa nowej nawierzchni boiska sportowego w Dobrej. W ramach inwestycji powstanie nie tylko murawa, ale również kanalizacja deszczowa. Dodatkowo Urząd Gminy Dobra wyłonił wykonawcę dokumentacji technicznej związanej z budową nowych szatni na boisku przy ul. Sportowej.Inwestycja zakłada wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej, odwodnienie oraz budowę nawierzchni boiska sportowego z trawy naturalnej na działce przy ul. Sportowej w Dobrej. Prace budowlane realizuje toruńska firma G&Syn Boiska Jerzy Gawlik. Wartość prac wyniesie około 460 tysięcy złotych.

Z inwestycji z pewnością zadowoleni będą piłkarze i kibice miejscowego klubu Ehrle Dobra, którzy wskazywali na zły stan boiskowej murawy. Inwestycja powinna zakończyć się do końca października 2018 r.

Reklamy Google:


To nie koniec inwestycji przy ul. Sportowej w Dobrej. Urząd gminy wyłonił wykonawcę, który opracuje dokumentację techniczną związaną z budową nowych szatni. Budynek ma być zaprojektowany w jednym ciągu, podzielony na 4 pomieszczenia, do których będą osobne wejścia od strony frontowej. Pracownia Architektoniczna ARCHISPEKTRUM weźmie pod uwagę wszystkie elementy, które należy przewidzieć przy założeniu całorocznego użytkowania budynku.

Koszt wykonania dokumentacji to prawie 21 tys. złotych, a termin - 30 kwietnia 2019 roku.

Źródło: Urząd Gminy Dobra. Fot. www.drony.szczecin.pl

Budowa boiska przy ul. Sportowej w Dobrej:

Zobacz artykuły powiązane:

Remont nawierzchni boiska w DobrejŹródło: Gmina Dobra 24 - Portal Mieszkańców > Dobra Szczecińska
( http://gminadobra24.pl/news.php?extend.5009 )