Zaloguj się | Rejestracja

Strażnicy zatrzymali złodzieja narzędzi budowlanych

piątek, 05 sierpnia 2022 r., godz. 09:18  |  Wersja do druku

Strażnicy z gminy Dobra podczas patrolu zatrzymali mężczyznę, który ukradł narzędzia budowlane z jednej z posesji w Wołczkowie. Sprawca kradzieży został przekazany policji.W czwartek, 4 sierpnia w godzinach popołudniowych podczas patrolu strażnicy gminni otrzymali zgłoszenie od mieszkańca o możliwej kradzieży narzędzi budowlanych z jednej z posesji w Wołczkowie. Po kilku minutach patrol straży jadąc ul. Słoneczną w Wołczkowie zauważył mężczyznę, który prowadził dwie taczki budowlane - jedną na drugiej. Strażnicy zatrzymali się i chcieli z nim porozmawiać.

Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać na jedną z posesji. Został zatrzymany. Oświadczył, że nie wie skąd ma sprzęt budowlany, następnie że dostał, że kupił, że znalazł i tak w na okrągło. Finalnie powiedział, że ukradł sprzęt z posesji niedaleko kościoła w Wołczkowie. Sprawca został zatrzymany i przekazany policji.

Strażnicy ustalili właściciela posesji i zabezpieczyli sprzęt do czasu jego przybycia. Po niedługim czasie sprzęt został oddany właścicielowi.

Źródło: Straż Gminna w Dobrej

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama