Zaloguj się | Rejestracja

Strażnicy z gminy Dobra pomogli odnaleźć nastolatków

wtorek, 07 czerwca 2022 r., godz. 12:16  |  Wersja do druku

Strażnicy z gminy Dobra pomogli odnaleźć dwójkę nastolatków, którzy zaginęli 6 czerwca. Dzieci odnaleziono w rejonie Wołczkowa. Nastolatkowie zostali już odebrani przez rodziców z siedziby straży gminnej.W poniedziałek, 6 czerwca do policji wpłynęła zgłoszenie dotyczące zaginięcia dwójki nastolatków w wieku 15 i 17 lat. Dzień później, we wtorek mama jednego z nastolatków skontaktowała się ze Strażą Gminną w Dobrej i w rozmowie telefonicznej poinformowała, że godzinę wcześniej telefon jej dziecka zalogował się w rejonie ul. Leśnej w Wołczkowie.

"Natychmiast po tej informacji patrol strażników gminnych rozpoczął sprawdzanie terenów leśnych w pobliżu miejscowości. Po około godzinie poszukiwań nastolatkowie zostali odnalezieni" - mówi Andrzej Budzyński, Komendant Straży Gminnej w Dobrej.

Powiadomiono rodziców oraz policję w celu odwołania poszukiwań. Nastolatkowie zostali odebrani przez rodziców z siedziby straży gminnej w Wołczkowie.

Źródło: Straż Gminna w Dobrej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama