Zaloguj się | Rejestracja

Remonty dróg w gminie Dobra

wtorek, 19 lipca 2022 r., godz. 13:54  |  Wersja do druku

Wykonano pierwszy etap zaplanowanych na ten rok remontów gminnych dróg gruntowych oraz nawierzchni twardych, w tym asfaltowych. Prace prowadzone były sukcesywnie od marca do lipca.W ramach prac na drogach gminnych wykonawca realizował zarówno miejscowe równania nawierzchni, uzupełnianie kruszywa w drodze wraz z równaniem, naprawę płyt jumbo, uzupełnienia nawierzchni masą asfaltową na gorąco, jak i wykonywał prace związane z remontem całkowitym drogi w przypadku konieczności wymiany podbudowy. Prace prowadzone były we wszystkich miejscowościach gminy, m.in. w Mierzynie na ul. Brzozowej, Akacjowej, Ogrodowej, w Bezrzeczu na ul. Kościelnej, Maciejki, Nowowiejskiej, w Dobrej na ul. Krajobrazowej, Przyjaznej, Róży Wiatrów, Ułańskiej oraz w miejscowościach Łęgi, Stolec, Dołuje i Kościno.

Obecnie w ramach bieżącego utrzymania dróg realizowane są ubytki powstające na drogach i utrudniające w sposób znaczący korzystanie z pasa drogowego.

Na początku września planowane jest rozpoczęcie drugiego etapu prac związanego z remontami, w szczególności dróg gruntowych, tak żeby uzyskać możliwie jak największą trwałość wykonanych prac w okresie jesienno-zimowym.

Zgłoszenia dotyczące nowych ubytków w jezdniach dróg gminnych przyjmowane są pod numerem telefonu 91 311 32 36 i adresem wydzial@dobraszczecinska.pl.

Prace związane z bieżącym utrzymaniem oraz remontami dróg gminnych realizowane są przez firmę Usługi Sprzętem Budowlanym Ksel Jacek z Pyrzyc. Wykonawca został wybrany w trybie przetargu nieograniczonego przeprowadzonego na początku bieżącego roku.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama