Zaloguj się | Rejestracja

Pożar autobusu w Buku

środa, 22 czerwca 2022 r., godz. 06:37  |  Wersja do druku

W środę, 22 czerwca w godzinach porannych w Buku doszło do pożaru autobusu przegubowego na niemieckich numerach rejestracyjnych. Z ogniem walczyli strażacy z OSP Dobra i Wołczkowo. Nikomu nic się nie stało.Straż pożarna otrzymała wezwanie do pożaru w środę, 22 czerwca po godz. 5 rano. W miejscowości Buk zapalił się autobus przegubowy na niemieckich numerach rejestracyjnych.

Na miejsce zdarzenia wezwano Ochotniczą Straż Pożarną z Dobrej i Wołczkowa. Po dotarciu strażaków pojazd był już całkowicie objęty ogniem. Policja zablokowała drogę i kierowała kierowców objazdami.

Strażacy ugasili pożar i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Fot. OSP Dobra, OSP Wołczkowo

Pożar autobusu w Buku - 22 czerwca 2022 r.:
Zobacz artykuły powiązane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama