Zaloguj się | Rejestracja

Pożar ciężarówki na ul. Spółdzielców w Mierzynie

czwartek, 17 marca 2022 r., godz. 07:50  |  Wersja do druku

W czwartek rano na ul. Spółdzielców w Mierzynie doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Ogień gasiły dwie jednostki straży pożarnej ze Szczecina.Straż pożarna otrzymała wezwanie do pożaru w czwartek, 17 marca o godz. 7:13. Na ul. Spółdzielców w Mierzynie, na wysokości myjni parowej zapalił się samochód ciężarowy.

"Ogień był bardzo intensywny, miał kilka metrów wysokości. Dym był bardzo gęsty i widoczny z dużej odległości. Nie wiedzieliśmy co przewoził samochód" - relacjonują świadkowie pożaru.

Na miejsce przyjechały dwie jednostki straży pożarnej ze Szczecina. Strażacy w maskach tlenowych szybko ugasili pożar pianą gaśniczą. Nikomu nic się nie stało. Na miejscu była również policja, która zamknęła ulicę na czas akcji strażaków.

Pożar ciężarówki w Mierzynie:


Pożar ciężarówki na ul. Spółdzielców w Mierzynie:Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama