Zaloguj się | Rejestracja

Kolejne imprezy z okazji Dnia Dziecka

środa, 01 czerwca 2022 r., godz. 14:51  |  Wersja do druku

Zapraszamy na kolejne wydarzenia związane z Dniem Dziecka w gminie Dobra. W sobotę polecamy najmłodszym mieszkańcom gminy imprezy w Dobrej, Wołczkowie i Rzędzinach, a w niedzielę w Buku, Wąwelnicy i Stolcu. Będzie dużo atrakcji.W sobotę, 4 czerwca o godz. 11:00 rozpoczną się imprezy z okazji Dnia Dziecka w Dobrej i Wołczkowie. W Dobrej zapraszamy do klubu GCKiB przy ul. Granicznej 31. W programie występy i animacje aktorów Polskiego Teatru w Szczecinie, zabawa z kolorowym proszkiem holi, rozgrywki sportowe i wiele dodatkowych atrakcji. Dobra zabawa będzie trwała do godz 14:00.

W Wołczkowie w klubie GCKiB przy ul. Lipowej 11a nie zabraknie gier, konkursów i zabaw ruchowych. Będzie też przedstawienie teatralne dla dzieci i kolorowa niespodzianka przygotowana przez "Fabrykę inspiracji". Atrakcje zaplanowano od godz. 11:00 do 15:30.

O godz. 12:30 rozpocznie się zabawa w klubie w Rzędzinach. Tutaj dzieci mogą liczyć na malowanie uśmiechniętych buziek, wielki i kolorowe bańki oraz na zabawy i konkursy, które potrwają do godz. 15:30.

W niedzielę, 5 czerwca zapraszamy na teren rekreacyjny w Buku. O godz. 12:00 rozpoczną się Dni Buku, organizowane z budżetu obywatelskiego Gminy Dobra, połączone z obchodami Dnia Dziecka. W programie m.in.: animacje z Krainą Zabaw Szczecin, dmuchańce, malowanie buziek, motocykliści z klubu Black Sprocket i poczęstunek: gofry, lody, ciasta, owoce, wata cukrowa i kiełbaski. Organizatorami zabawy są świetlica w Buku, rada sołecka i LZS Pionier Buk. Impreza potrwa do godz. 15:00.

W samo południe odbędzie się również impreza dla dzieci w klubie w Stolcu (Stolec 9). Zabawa z wieloma atrakcjami potrwa do godz. 15:00.

O godz. 15:00 zapraszamy jeszcze na mały plac zabaw w Wąwelnicy, gdzie na dzieci czekać będą zabawy z animatorem, konkursy, malowanie twarzy, gry i zabawy drużynowe, bańki mydlane, warsztaty balonowe i kolorowa niespodzianka. Zabawa potrwa do godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama