Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w gminie Dobra - Mierzyn i Dołuje

poniedziałek, 30 maja 2022 r., godz. 08:55  |  Wersja do druku

W gminie Dobra odbyły się pierwsze festyny z okazji Dnia Dziecka. W weekend 28 i 29 maja w gminie Dobra najmłodsi mieszkańcy gminy mogli bawić się w Mierzynie i Dołujach.W sobotę, 28 maja odbyły się imprezy dla dzieci w Mierzynie i Dołujach. Na terenie rekreacyjnym Mierzynianka odbyły się warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami, były też niespodzianki. Festyn dla dzieci przygotowała Gmina Dobra i Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

W tym samym czasie na terenie kortów Family Garden w Dołujach na dzieci czekało również dużo atrakcji, m.in. słodkości, malowanie buziek, gry i konkursy z nagrodami. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano dwa karnety na wakacyjne półkolonie ufundowane przez Korty Tenisowe Family Garden. Zabawa trwała do godz. 14:00. Organizatorami byli Stowarzyszenie Dołuje - Kościno, Korty Tenisowe Family Garden oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

W niedzielę, 29 maja na terenie rekreacyjnym Mierzynianka odbyła się kolejna impreza dla dzieci. Tym razem organizatorem było Stowarzyszenie Nasz Mierzyn. Była dziecięca strefa radości, pokaz wielkich baniek mydlanych, konkursy i zabawy ruchowe, malowanie buziek, gry zabawy i warsztaty. Imprezę przygotowano z środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Przed nami jeszcze kilka festynów z okazji Dnia Dziecka, o których niebawem napiszemy.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama